Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik kalóriaszámoló oldal a...

Melyik kalóriaszámoló oldal a megbízható?

Figyelt kérdés
Brokkoli főzeléket készítettem, és megnéztem hány kalória lehet benne, de ahány oldal, annyi értéket mutatott. Melyikben lehet jobban bízni?

2023. ápr. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Az a megbízható, amit magad mérsz le és számolod ki. Ahány ember, annyi készítési mód.
2023. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mérd le magadnak.. a brokkolinak igazából nincs lényegi kalória tartalma. Mármint fél kilóban talán ilyen 150 kalória, ha van.. az a kérdés, hogy mennyi olaj, mennyi liszt került mellé bele.. gondolom főzelék akkor rántás stb..
2023. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább lemérem magamnak összetevőnként, de ha nem, akkor a legalacsonyabbat veszem figyelembe. Ugyanis a tapasztalatom szerint "diétásabban" főzök az átlagnál, mindig kevesebbre szokott kijönni a kalória.


Ha nem mérted le, akkor vegyél figyelembe egy közepes értéket és kész. Legközelebb már tapasztaltabb leszel.

2023. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik.
2023. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Csak az a megbízható, ha te betaplalod hogy mibol fozted.

Es mindegyik kb ugyanannyira

2023. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindegyik megbízható, pont az a lényegük hogy neked kell bevinni a a receptet. Erre nem jó az összes.
2023. ápr. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!