Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyikek azok a bolti édessége...

Melyikek azok a bolti édességek amelyikek nem vagy nem annyira károsak a bőre (nem lesznek pattanásaid tőlük)?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Gyümölcsök
2023. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán értem a kérdést, én még nem találkoztam olyan bolti édességgel, amitől pattanásaim lennének. Mindenkinek másra reagál a szervezete, szóval próbáld végig a kedvenceidet, úgy, hogy 2 hétig csak egy fajtát fogyaszasz és figyeld a tested rerakcióit. Így egyesével ki tudod zárni azokat a dolgokat, amik panaszokat okozhatnak. Nekem ugyan másra (bélrendszeri betegség) de bevált ez a taktika, megtanultam mit kell kerülnöm, mi az ami kis dózisban belefér, stb.
2023. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Először próbálj meg mértéket tartani, ha úgyis pattanásos leszel, akkor menj allergiavizsgálatra!
2023. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Az édességnek és a pattanásnak nincs köze egymáshoz.
2023. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenfuggo. Ki kell ptobalnod hogy tejtol, zsiroktol, transzzsiroktol, cukortol, feldolgozottsagtol stb mitol fugg h pattanasos leszel es azt kell kerulni
2023. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoki nuku
2023. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. jún. 23. 09:14
 8/8 gungasam ***** válasza:
Szerintem nem a bolti édességektől van a bőrön pattanás. Ez valami anyacsere probléma lehet. Bizonyos intenzív tevékenységek amelyek az bőrön keresztüli anyagcserét javítják elmúlasztanak minden ilyen kellemetlen bőr tünetet. Én is fogyasztok bolti édességeket de kamasz korom óta nem volt pattanásom.
2023. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!