Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az utóbbi hónapokban hogy...

Az utóbbi hónapokban hogy szinte csak húst, zöldséget, gyümölcsöt és magvakat eszek, eltűntek az évtizedes gondot okozó pattanásaim. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Korábban ettem mindent össze-vissza étel fajtákat nézve, de kövér is voltam, úgyhogy januárban átálltam erre az étrendre.


Nyilván ha heti egyszer családi ebéd van, vagy étterembe megyek valakivel, akkor eszek mást is, de amúgy 7-ből 6 napon magamra főzök és csak ilyeneket készítek.


2018. jún. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos. Valószínűleg a túlzott tejtermékfogyasztás (vagy cukorfogyasztás) kiiktatása az oka. Glutént itt nem tartom tényezőnek. Tehát tippem szerint pékáru fogyasztása sem hozná vissza.
2018. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem csak annyi, hogy most nem tömöd magad pukkadásig és azért jobb az állapotod.


Én pár hónapja az összes állati terméket iktattam ki, így nagyrészt zöldségeket, rozst, krumplit, tésztát, kenyeret eszem és fogytam madjnem 10 kg-ot, mindenféle emésztési panaszom megszünt, a böröm sokkal szebb - annak ellenére, hogy más az étrendem, mint a tiéd, csak több az odafigyelés.

2018. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Egészen biztosan. Hiszen azzá leszel, amit eszel. Jól csinálod, ügyes vagy, csak így tovább!
2018. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!