Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Harmad napos gombás milánóit...

Harmad napos gombás milánóit meg lehet még enni?

Figyelt kérdés
Végig hűtőben volt. Bolti gombából. A gomba jól megfőtt.
2023. júl. 30. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Harmad nap = 24/3 azaz 8 óra.

Szerintem ennyi idő alatt semmi baja sem lesz még hűtés nélkül sem.

2023. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nincs még baja ha hűtőben volt.
2023. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért tehát, három napos.
2023. júl. 30. 13:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
meg
2023. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Tehát az a gyengébb, aki a soraidra válaszol, nem a gondolataidra.


Az meg végképp nem zavar, hogy nem tudod mit a különbséga harmad és a három közt. 😅

2023. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

5-ös, itt a te műveltséged a hiányos. Pl. a keresztény vallásban, Bibliában évszázadok óta szereplő szöveg, és minden misén elhangzik: "harmadnapra feltámadott az írások szerint". Tehát a gyengébbek kedvéért: harmadnapra azt jelenti, harmadik napra ill. harmadnapon az harmadik napon.


Kérdező, én őszintén szólva gombás, tésztás ételt már nem szívesen eszek meg két nap állás után, de amúgy egészséges felnőtt ember még jó eséllyel baj nélkül elfogyaszthatja. Idősnek, gyereknek, vagy akinek problémái szoktak lenni pl. emésztéssel, nem adnám már oda.

2023. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Félelmetes, hogy bizonyos kultúrkörök mennyire találékonyak, hogy kimosdassák egymást. :)


Még képesek a régies, ma már nem használatos "harmadnapon"-t a Hiszekegy-ből összehasonlítani a "harmad nap"-pal. 🤣😂😂


Bocs de így szétválasztva még ez a régies szóhasználat sem áll meg, bármennyire is próbáják félremagyarázni.

2023. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Én nem enném meg: úgy a gomba, mint a tészta nem az a sokáig, jól tárolható ételféleség. Bár nagy valószínűséggel nincs baja, én nem szoktam gyomorrontást megrizikózni.
2023. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez ma a hányadik agyhalott kérdés ?

Emberek, vagy mik vagytok komolyan nem tudjátok eldönteni, hogy valami ehető-e még vagy sem ?

Felmelegíted, megszagolod, megkóstolod stb...

Eddig hogy sikerült életbenmaradni amúgy ?

2023. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy akik kidobálják a 2-3 napos kaját azt sem tudom felfogni ...

Én még simán megeszem 4. nap is a milánóit pl. Még sosem volt semmi bajom érdekes módon .

Nem elég, hogy finnyásak vagytok még az agyatok is el van halva elég rendesen . Aztán nyugodtan lehet jelenteni meg mínuszozgatni más úgysem tudtok :D

2023. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!