Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A lányom vegetáriánus akar...

A lányom vegetáriánus akar lenni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem ítélem és soha nem is ítéltem el azokat, akik ezt az utat választották bizonyos okokból. Én is állatbarát vagyok, de úgy vélem azzal, hogy nem eszünk több húst, nem akadályozzuk meg az állatok megölését. Nos, a lányom most pont ezt a korát éli. Minden áron vegetáriánus akar lenni, mert lett egy ilyen mániája mostanában, hogy ő sajnálja az állatokat. Most 16 éves, eddig a mindene volt a hús, húst hússal ette mindig. Nekem nem igazán van lehetőségem csak miatta külön főzni, de ő ezt nem akarja megérteni, inkább ott hagyja az ételt és nem eszik semmit, ezzel pedig már az idegeimre megy. Miért csinálja ezt, hogy tudnám leszokatni?

2023. aug. 5. 14:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Lehetne rosszabb is...
2023. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Próbálja ki és úgyis betegeskedni fog. Majd, ha idősebb lesz, elgondolkozik rajta,hogy miért ilyen az emberi evolúció, amilyen.
2023. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
16 éves mát főzhet magának, főleg most, míg nyári szünet van.
2023. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez nem egy válaszvadász kamukérdés lenne, akkor azt válaszolnám, hogy nem kell külön főzni, majd ő gondoskodik a saját kajájáról. És senki ne akarjon senkit (nyilván az életveszélyes, kártékony dolgokat nem ideértve) leszoktatni semmiről.
2023. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Eszi, nem eszi, nem kap mást. Úgyis meg fogja enni, amit főzöl, ha nem akar éhen halni.
2023. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem segíts neki megtanulni főzni , hogy elkészíthesse magának amit szeretne
2023. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel tenyleg csak az a veszelyes, ha nem ellensulyozza a dietaban a hus hianyat. Es teljesen mas etelek johetnek szoba, nem egyszeruen a hus kihagyasa. Ha meg ilyen fiatal, nem o foz magara, nehez megoldani otthon. Mas, ha siman fizet maganak vegetarianus etelt valahonnan.
2023. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
6-os valaszolo mondta nagyon jol. Tenyleg neki kellene sajat maganak fozocskeznie, es alapokban segithetsz neki. Ha hajlando ra, te meg gyozod energiaval.
2023. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk ez úgy működne, hogy oké, nem zavar, de akkor mától te főzöl magadra.


Miért? Mert én gluténmentesen étkezem, ezért így is legalább kettő felé kell főznöm (a többieknek nem ízlenek a gm pl tészták), egy harmadikat biztosan nem kezdek el.

2023. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
4%

Ha nem eszi meg ebédre majd vacsorára jó lesz neki, addigra megéhezik .

Vagy 2 saller is jól jöhet ilyenkor, mikor a gyerek meg akar hülyülni...

2023. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!