Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegetáriánus az miért...

Aki vegetáriánus az miért akar olyan ételt enni amiben eredetileg van hús?

Figyelt kérdés
és szójával meg stb. helyettesíti , mikor az már nem igazi hús , aki vega az ne is akarjon húst vagy hússzerű ételt enni szerintem
2012. aug. 14. 22:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
Mert nem az étel ízével van baja, hanem az egyik hozzávalóval.
2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

de ha az az étel pl. hamburger

akkor ő miért akar hambit enni ? abban van hús , tehát ha nincs benn hús az már nem hambi , érted ?

szóval erre gondoltam

húshelyettesítővel esznek , akkor inkább egyenek salátát meg menjenek ki legelni ....

2012. aug. 14. 22:36
 3/46 anonim ***** válasza:
31%
Nem érted a lényeget. De húsevőnek nehéz elmagyarázni. Miért ne helyettesíthetné a húst valami?
2012. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
26%
Nem leszólásként, nem szokásom rosszindulatúskodni, de ugye te egy külföldön élő fiatal vagy??? Mert elég furán fogalmazol.
2012. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nincs ezzel semmi probléma, szereti az adott ételt de a húst nem, ezért csak azt szeretné helyettesíteni

én nem vagyok vega de van hogy rizshez tojás, zöldborsó vagy gombapörköltet készítek, tofus rizibizi, paprikáskrumpliba tarhonyát teszek kolbász helyett, pizzára hús helyett főtt tojást stb, mert nem kívánom annyira a húst de szeretnék pizzát enni...

2012. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
63%

"tehát ha nincs benn hús az már nem hambi "

Miért ne találhatna ki új ételeket? És az sem baj, ha egy húsétel adja hozzá az ötletet. Amúgy miért fáj neked, hogy mit esznek? :D

(Egy mindenevő)

2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

nekem nem az fáj , hogy mit esznek , hanem hogy azt akarják enni mint a nem vegák , csak éppen mással helyettesítve .

az én felfogásom szerint egy húsétel nem lesz húsétel ha nincs bent a hús hanem valami húsféle .

2012. aug. 14. 22:55
 8/46 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak annyit jelent, hogy NEKED nem ízlene, vagy nem lenne hozzá gusztusod. Miért kellene a te ízlésedet követnie mindenkinek? :)
2012. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

látom sok az értetlen

főleg az utolsó hozzászóló

2012. aug. 14. 23:06
 10/46 anonim ***** válasza:
12%
mi van? nem akarok olyat enni, amiben eredetileg van hús.
2012. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!