Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyien figyelnek már...

Tényleg ennyien figyelnek már az egészséges étkezésre és/vagy a környezetvédelemre vagy csak én látok ennyit?

Figyelt kérdés
Receptes videoknal már alig látok sima fehér lisztes cukros egeszsegtelen ételeket. Rengeteg helyen olvasom az ilyen olyan szójatejes mandulatejes valtozatait használókat a a valódi tej helyett. Ez az én szubjektív benyomasom vagy tényleg ennyien tudatosan kezdtek étkezni?
2023. aug. 31. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Egy szűk buborékban élsz.
2023. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Csak te látsz ennyit. Mivel divat az ilyesmi, sokan mutatják azt magukról, hogy ilyeneket esznek, de a legtöbben mellette két pofára zabálják a rendes kaját.
2023. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Azt értem, hogy az agyonfeldolgozott élelmiszerek rosszak, a lisztben sem marad tápanyag, de most mi a baj a tejjel, tejtermekekkel, mikor lettek egészségtelenek? A növényi változatait volt szerencsém megkóstólni, mind vissza akart jönni.
2023. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Most épp ilyen környezetben vagy. 2 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, itt kb. mindenki hozza a salátát ebédre és 80% sportol. Az összes többi környezet, ahol voltam eddig, iskolák, munkahelyek, lakóközösségek, ennek az ellentéte volt és azok voltak kevesen, akik egészségesebben próbáltak élni.
2023. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges, hanem divatos.

A szójatej, mandulatej nem egészségesebb, mint az igazi tej. Aki nem laktózérzékeny, nem allergiás a tejre, annak nem szükséges. Kvázi túlárazott víz, minimális érdemi összetevővel, plusz adalékanyagokkal.

A péksüti meg péksüti, akkor is, ha nem fehér lisztből készült. Egyébként azzal sincs semmi baj, csak a mérték a lényeg.

2023. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!