Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek vastagbéltükrözés...

Aranycsillag2 kérdése:

Mit ettetek vastagbéltükrözés előtt? Mit lehet inkább? Köszi. 🥰👋 És megköszönném ha a vizsgálatról is írnátok 1-2 szót, nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Meg kell inni a lötyit, amit kapsz, kihajt, és x órával tükrözés előtt már nem szabad enni.

2023. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem az előtte lévő napokban 😊
2023. nov. 2. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előtte lévő napokban: főtt krumpli, főtt hús, tészta, keks, kenyér, tojás.


Tilos magvakat, rizst, müzlit, illetve zöldséget, gyümölcsöt a héja és rosttartalma miatt, valamint olajos, olajban sült ételeket sem szabad.


Gyakorlatilag diétázz 3-4 napot, ne ijedj meg, kicsit le fogsz gyengülni.


A hashajtós napon: víz, szőlőlé, világos színű cukros tea, nem fekete tea.


A vizsgálat kicsit kellemetlen, de nem fogsz rá emlékezni, ha bódítanak.

2023. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi előző napokos diátát nem adtak, csak a vizsgálat megelőző napon kellett egy könnyű reggeli és délben már csak húsleves leve. a csukamájolaj úgyis mindent kivitt másnapra. én túléltem tb-s keretek között, bódítás meg minden nélkül nélkül, és az nem igaz hogy nem fájdalmas valamennyire, de simán kibírható
2023. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző napokon nem kellett diétázni - szép is lenne.


Ettem bármit, aznap csak könnyű reggeli, ebédre leves, és utána semmi más "szilárd".

2023. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elotte napokban fozelekeket, konnyu leveseket ettem. Huvelyeseket mar nem. Aznap csak husleves alaplét ittam. Brutal volt. Nekem rohadtul fajt, pedig semmi szukulet nem volt,gyulladasom is remisszioba kerult. Es csillapitot is kaptam,megis majdnem megpusztultam:/
2023. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kieg: de inkabb a vizsgalat miatti fajdalom, s kapsz egy diagnozist,mintsem a felelem miatt kikeruljuk ezt a vizsgalatot. Nekem ez volt a mantra.
2023. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én tök szerencsétlenül éreztem magam utána mert mint kiderült felesleges volt megszenvednem mert nem találtak bajt. doki meg poénkodott hogy ilyen fájdalmat éreznek a nők szülésnél (amit nagyon nem hinnék) meg a végén hogy na hogy nevezem el a gyereket... valahogy ott és akkor nem tudtam felvenni a poénját
2023. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ilyen rossz "élmény" volt.... Most még jobban parázok 😆🥺
2023. nov. 5. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:
nem kell, sokkal nagyobb fájdalmat is éreztem már egy sima hasfájástól mikor összeettem sokmindent, csak maga a helyzet volt megalázó kicsit, ráadásul egy fiatal nő volt az asszisztens aki ott intézte gyakorlatban a felhejezést stb. aztán az emberfiának ilyenkor hiába mondják hogy lazítsd el magad, nyilván nem megy csettintésre :D
2023. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!