Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki evett már...

Van itt olyan, aki evett már a salgótarjáni McDonald's-ban? Milyen volt?

Figyelt kérdés

dec. 23. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Pont mint a világ összes többi mekije, vagy legalábbis az a 8 ország, ahol eddig jártam mekiben.
dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyják a szószt meg ha több burgett veszel akkor azt is, cringe
dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de ez nagyon rég volt. Huszonéve...jó volt.
dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Jobb mint az érdi, ahol a csirkés szendvicsből kimaradt a hús... Akkor nagyon dühös lettem, bár azonnal kicserélték, de nem tudtam nem írni a vásárlók könyvébe. Vegánokat nem kéne alkalmazni húsos étteremben.
dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiadták a rendelésem másnak, majd az enyémet majdnem 30 percig készítették újra, úgy hogy akik ugyanazt rendelték utánam, már rég elvitték.
dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is meglepődtem nyíregyi mekinél hogy volt aki fél órát várt a rendelésére egy "GYORS"étteremben. ez a kihagyásos dolog meg úgy látom valahogy országos szinten megy
dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Valaki elmondaná vagy más is tapasztalta azt hogy a sajtburgerbe nem raknak már úgy hagymát csak az aljára? Miért?
dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Az alapanyag mindenhova ugyanonnan kerül. A helyben elvégzendő feladatok is pontosan stabályozottak, így ebben eltérés nem lehet.

Tévedés mindenhol előfordulhat. Tök mindegy, melyik város.

Egy-egy rossz tapasztalatból ne általánosítsatok.

Pesten automata rendelési rendszer van, a korábbi 3-6 kiszolgáló helyett csak egy.

A betanítás nem elég alapos.

Ennek következménye pl., ha nem pontosan rendelsz, nem értik.

Pl. hulla fáradtan stédültem be, és sajtos hamburgert kértem. Nem értették, én meg nem javítottam magam. Sajtburgert szerettem volna, de három pultos sem jött rá.

Ilyenek vannak. Bizonyára Tarjánban is.

jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!