Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más sem tud jóllakni a mekis...

Más sem tud jóllakni a mekis kajátol?

Figyelt kérdés
Én betolok 10 sajutbureszt és még mindig éhes vagyok, de nagyon fáj a hasam. Az itthoni hamburgerből 2 is sok.

dec. 11. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Én jól tudok lakni tőle. Gyerekkoromban egyszer olyan is volt, hogy 2 Big Mac szendvicset ettem meg egymás után. Most már egyet is alig bírok megenni, annyira eltelít. Pedig nagyon szeretem. Ugyan így voltam két sajtburgerrel, kis koromban simán lement a két sajtburger, most az egy sajtburgernek az utolsó 1-2-falatjával is küzdök a végén. Tegnap is ettem egy sajtburger menüt. Sajtburger, kis krumpli, kis kóla és a végén lassan ment le már, pedig az volt a vacsorám és éhes is voltam, mert aznap csak egy almát ettem, camembert sajttal, reggelire. Én nagyon szeretem a Mekis kaját. Sokszor szoktam ott enni. 35/N.
dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
10 sajtburger az kb 3000 kcal nem normális, hogy 10 db sajtburgert eszel, persze hogy fáj a gyomrod
dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
én is hallom másoktól hogy nem laktat. de mivel töksok kalória, én is úgy állok neki azzal az évi 1-2 alkalommal hogy most megzabálok mindent, aztán lemegy egy bigmac 1-2 sajtburi, és nem bírok többet, de közben nincs meg az a jóllakottságérzés. pedig ha ránézel annyi kalória amit máskor lehet egész napra elosztva eszel csak meg
dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az oké hogy 3000 kalória, csak kíváncsisagbol csináltam. Az érdekel, miért nem telít el? Hiszen azért 10 sajutburesz elég sok. De én még tudnék többet enni.
dec. 11. 22:05
 5/18 anonim válasza:
44%
A legtöbb ember konkrétan éhezik, a gyomra diónyi méretűre van zsugorodva, úgyhogy kb egy fűszáltól is jóllakik. Ezért nekik elég 1 sajtburger, ami akkora, mint egy tabletta. Én kb 5000 Ft-ból tudok jóllakni a mekiben, úgyhogy meggondolom, mikor megyek oda, mert nem vagyok milliárdos, most már csak havonta párszor szoktam ott enni, régen mindennap ott ettem.
dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

nem nagy talány:


[link]

dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
a Mekik tele vannak minden egyes nap, egész napos a forgalom, de délben pl. tömegek esznek ott nap mint nap...biztos hogy nem az fog oda menni aki éhezik, márpedig ha nem kevés ember van ott, plusz mindenféle más gyorsétteremben és kifőzdékben az azt jelenti hogy a többség nem éhezik
dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
A mekis kaja nem jóllakásra van, hanem profitszerzésre. Miben többet tudnak eladni, ők adnak jobban járnak, te meg széthízod magadat a feleslegesen bevitt kalóriáktól. Az utóbbi néhány évben az árak emelése mellett csökkentették a szendvics méretét, majd nemrég már a zsemle és a sajt anyagából is kivettek. Nem csoda, hogy egy rajtad pénzt kifizetsz, mégis éhezel.
dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Engem mentő vinne el 12 sajtburgertől, de nem szirénázva, mert már minek.

Ezek a kaják gyorsan eltelítenek, de csak rövid időre.

Mazohistának kell ahhoz lenni, hogy évi 1-2 darabot magába tömjön az ember.

dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet csak az én emésztésem gyors. Elkezdem enni, pár perccel később jöhet a következő mert megint éhes vagyok, aztán így tovább. Aztán amikor a 10.et is betoltam elkezdett erősen görcsölni a hasam, olyan érzésem volt mint amikor másnaposan fel van fordulva.
dec. 12. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!