Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mekkora és hány fagyasztótok...

Mekkora és hány fagyasztótok van otthon?

Figyelt kérdés
Egy háromrekeszes alulfagyasztós elég egy négytagú családnak úgy, hogy nincs mellette külön mélyhűtőláda?

jan. 28. 22:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elég, lehet hogy nem, ennyiből nem lehet megmondani. Ez leginkább a szokásokon múlik. Gondolom nincs konyhakert, akkor nem lenne elég.
jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát most az, hogy nekem mekkora fagyasztó elég nem sokat árul el arról, hogy nektek mekkora elég.
jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Semmi értelme nagy fagyasztót venni. Akármekkora, akkor is telepakolod és csak elfelejtődnek meg megromlanak, megbüdösödnek a dolgok benne.
jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Van egy kombinált hűtő, alul 3 rekeszes fagyasztóval, van egy külön 3 rekeszes fagyasztó és van egy külön hűtő, 2 kis rekeszes fagyasztóval.
jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi 2-en vagyunk, nekünk nem lenne elég, egy kombinált hűtő 2 rekeszes fagyasztója mellett van egy 6 rekeszes fagyasztónk, és néha így is alig férünk el. Nem romlik meg semmi.
jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk van egy régi hűtő, aminek van egy kisrekeszes fagyasztója, illetve van egy újabb aminek van rendes három fiókos. Ketten élünk egy háztartásba, de mindig probléma, hogy nem fér be semmi.
jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen hűtőm van, ebben gyönyörűen elfér minden: [link]
jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Van két kombinált hűtünk, az egyiknél 3 rekeszes fagyasztó van, a másiknál 2 rekesz, és akkor van egy külön kis fagyasztónk. Nem mondom, hogy mindig tele van, a külön fagyasztót leginkább csak azért vettük, mert a rokonok imádnak sok kaját hozni, és egyszerűen nem férnek el a hűtőben, és hiába mondjuk, hogy nem kell ennyi dolgot hozni, akkor is hoznak. De amúgy is elég sok dolgot szoktunk fagyasztani, ez a mi "stílusunk". Inkább többet veszünk x dologból és akkor lefagyasztjuk, így mindig van otthon, plusz maradékokat is szoktunk fagyasztani.
jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

2x80 liter es egyedul lakom.

De en mindent fagyasztok. Pont azert is mert egyedul lakom. Inkabb tobb adagot fozok es fagyasztok.


Csaladdal mioor laktam, 5en voltunk es akkor 120 + 70 liter volt mindig tele.


De van baratnom akik ketten laknak es egy kis fakk van osszesen es eleg nekik. Szoval ez teljesen szokásoktol fugg hogy ti miket es mennyit fagyasztotok, mioor vasaroltok stb

jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 390 literes fagyasztóládám van.


Régen volt lehetőségem időnként nagy tételbe húsokat venni egész jó áron és azért vettem fagyasztóládát mert anyáméknál nem tudtam annyit elrakni meg itthon ami van hűtőm 3 fiókos az is dugig volt pakolva. Én azért vásároltam így akkor egymagamra mert olcsó volt és nem kellett vennem sokszor hónapokig. Még lefagyasztás előtt feldolgoztam pici adagokba hogy 1-2 adag ételre elegendő legyen és ennyi. Amikor vettem a nagy ládát akkor a kertben termesztett zöldségeket, gyümölcsöket is mindig fagyasztottam jól jött az később téli napokon süteményekbe például vagy akármibe. Elég sok zöldséget is letudtam így fagyasztani, meg sokszor főztem előre sok mindent főleg leveseket, lecsót stb... és mindig raktam el fagyasztóba hogy legyen.

Én nekem ez így pont elég, igaz már ketten élünk de nem olyan régóta és a barátnőm is úgy van vele hogy elég jó megoldás. Amikor jó áron vannak mirelit dolgok beszoktam szerezni párat, igaz ezeket annyira nem csípem de amikor gyorsan kell valami kaját összehozni akkor ezek életmentőek gyakorlatilag.

jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!