Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány éves korban illik/kell...

Hány éves korban illik/kell megtanulni főzni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18 éves korra már illik.
2010. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van aki sosem tanul meg, mert nem érdekli, van aki meg már kisgyerekként oda van érte. Az én lányom pl 7 éves, de már imád a konyhában tevékenykedni, a húgom viszont már elmúlt 30 és max tésztát tud főzni meg krumplit sütni....
2010. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én 16 vagyok, és már tudok kb 2 éve. Persze még nem mindent, de szeretek!
2010. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Senkinek sem kell megtanulni... Persze ártani nem árt:)

de szerintem nem lehet kijelenteni hogy pl. 18 évesen valaki tud főzni... Én sok mindent meg tudok csinálni, de rengeteg olyan kaja van amit recept nélkül még nem...

Amúgy aki az alapokat ismeri, receptből bármit meg tud csinálni.

23/L

2010. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Ha otthon megtanulsz főzni, mielőtt " kirepülnél", a saját életedet könnyited meg, hiszen tudsz valami pluszt a korábbiakhoz képest, és el tudod látni magad és másokat is főtt étellel.Ha a párod nem fog főzni, akkor valamelyikőtöknek meg kell tanulni, igy jobb előbb, mint később a saját károdon.
2010. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam kb amikor megtanultam főzni.Mindent megtudok csinálni amit pl anyu szokott(persze olyan ember nincs aki az összes receptet tudja fejből:D) itthon csinálni.Tesóm is(fiú) tud főzni már vagy 5éve.Én 21/l,tesóm 25/f
2010. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok.De csak Borsólevest és paprikás krumplit tudok.Na meg Milánóit, meg rántottát de azt ki nem.
2010. okt. 25. 12:08
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nincs ilyen. Én 20-21 évesen tanultam meg, amikor összeköltöztem a párommal. Abban a két évben végig főztem.

Most már hónapok óta szinte semmit nem csináltam a konyhában. Mivel lett jó állásunk, valamint lehetőségünk egy szakácsnőtől viszonylag olcsó házi kaját venni. Akkor meg minek főzzek? Csak elveszi az időm. Előtte napi 2-3 órát simán elvett a dolog mindennel együtt. Menün agyalás, bevásárlás, főzés, mosogatás... most meg csak enni kell és mosogatni. A plusz órákat pedig értelmesebb dologgal tudom tölteni, pl. zenélek, olvasok vagy tornázom egyet.

Ha hamarabb kapunk mindketten állást, akkor valószínűleg még most sem tudnék főzni. Nem érzem, hogy olyan nagy baj lenne.

2010. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő...Van olyan asszony, akit nem érdekel a főzés, és vígan élnék a férjjel, úgy hogy csak alapvető kaják (ami nem kerül nagy erőfeszítésbe) kerülnek asztalra.


Engem soha nem érdekelt a főzés, aztán egyszer azon kaptam magam (úgy egy éve) , hogy mégis, azóta imádok főzni, pedig még csak 23 vagyok.

2010. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
amikor éhes vagy!!! és nem főz neked senki..
2010. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!