Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a munkahelyi kávé?

Mennyibe kerül a munkahelyi kávé?

Figyelt kérdés

márc. 1. 13:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

15, nem azt mondtam, hogy bizonyos mértékig ne lenne jó a gép, de túlzottan nem. Talán itt is a közép út lenne a legjobb. Igazából, ha valaki kártyás, akkor is ajánlott készpénzt hordani, mert ugye bármikor, bármi történhet a rendszerrel és akkor mégiscsak a készpénz ment meg. El mész vásárolni, és nem tudod kifizezni, mert valami galiba van. A pénz nálad, semmi baj.


Mivel van minimális látásom, ezért, ha az autómata kiírását nem látom, ezért sem szeretem, ahogy az önkiszolgálót sem. A pénzt mindig úgy teszem a pénztárcámba, még itthon, hogy tudom hol van, az apró pedig méretben is különbözik. Nem mindig egyszerű, de sokkal követhetőbb, mint a számlán.


Köszönöm a kérdésre adott eddigi válaszokat. :)

márc. 2. 10:56
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Nespresso gyönyörü nagy habisotja a tejet is ha kered. Ingyenes.

Azer ez elvarhato egy munkahelyen

márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
250,-
márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

15 !!!

Minden magyar papírpénzen VAN Braille írás!!!!

Nézz utána, ha nem hiszed!

márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#24 van, csak hasznalhatatlan.


A kerdesre valaszolva: ma veletlenul bementem a munkahelyemre, 100 forint a kave.

márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Annyiba kerül, amennyiért megvesszük magunknak, a kávéfőző használatáért (még) nem kell fizetni.

Dolgoztam puccos szállodában is, ahol milliók folytak be mindennap, az X vendégnek ezért járt az ingyen ital, Y-nak meg azért, a főnök haverjának a szomszédjának az unokatestvérének amazért, de nekünk fizetős volt. Ok, 180 Ft, nem nagy összeg, a bevételezésével több volt a macera. Szerencsére lehetett kártyával fizetni, mert apró, na az nálam abszolút nincs évek óta. Még pénztárcát sem hordok, az irattartómban van pár ezer Ft papírpénz vész esetére.

máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!