Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Munch-olás?

Hogyan működik a Munch-olás?

Figyelt kérdés

márc. 8. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Letöltöd az alkalmazást, kiválasztod a neked tetsző csomagot/terméket, elmész érte a megadott időben, kifizeted és kész is vagy.
márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

#2


Előre kifizeted az alkalmazásban és mikor odamész megmutatod, hogy van egy munchod, majd elfogadod az alkalmazásban, hogy "átvetted" és odaadják és megvagy.

márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

4. Én szkeptikus voltam, de mióta elkezdtem ezt figyelni, mindig TELJESEN KIFOGÁSTALAN terméket kaptam fele, harmada áron.

A vásárlói visszajelzések alapján elég gyorsan ki lehet kerülni a rendszerből.

márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Na, ránéztem. Megint péksütemény péksütemény hátán meg az eredetileg 1000 forintos leves felrakva 800 forintért, de úgy hogy 1500-ről van leárazva 😁

Hát köszi.

márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
5. Füllenteni tetszik! A kedvezménynek 25-70% között kell lennie. Ha 1000 Ft a rendes ár, legfeljebb 700 Ft lehet. A partnertől fel sem veszi 800 forintért.
márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A lényege hogy a közeli lejáratú, szépséghibás már kevés eséllyel értékesíthető élelmiszerek megmentése a kidobástól, ezáltal csökkentve a pazarlást. Ezek a termékek általában előre meghatározott értékű csomagban kerülnek értékesítésre típusok alapján pl. Zöldség-gyümölcs, pékáru, hűtött stb. Emellett a boltoknak is megéri mert bár olcsóbban értékesítik, egy kis bevételük származik belőle, mégse nulla.

A tartalma a csomagoknak véletlenszerű, ami az adott boltban feleslegként éppen van. Nem számít hogy szereted-e, ami benne van, nem kívánságműsor.

Néha előfordul hogy nem megfelelő minőségű a termék ilyenkor jelezni kell a munch felé és kompenzálják.

Sokan viszont félreértik az egészet és olcsón akarják ugyanazt a hosszú szavidejű terméket, ugyanolyan minőségben, ami az ízlésüknek megfelel, aztán habzó szájjal fröcsögnek és nevetség tárgyává válnak.

márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Én leginkább péksütit szoktam. Lipóti, Fornetti, Spar, ezekkel szinte csak jó tapasztalataim voltak. Legutóbb kipróbáltam egy török éttermet/kifőzdét, 1250 Ft-ért kaptam egy kaját ami 2 étkezésre elég volt, és még finom is volt. Soha nem kaptam még semmit amire azt mondtam volna hogy már kukába kellett volna mennie. Tény hogy a zöldség-gyümölcs vagy hűtött élelmiszer vonalon jobban kell figyelni a lejáratra. Szerintem hiánypótló szolgáltatás és érdemes kipróbálni.
márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem füllentek, ezt mondom, hogy amúgy 1500-nek van felrakva, de most kedvezménnyel 800 forint.

De egyébként kb 1000 forint az a leves.

Sercli, nézz rá, ha nekem nem hiszel.

Annyiban igazad van, hogy nem 800, hanem 750. Krumplileves.

márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Egy nagy átverés az egész. Nem ajánlom senkinek.
márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
9. És mi benne az átverés, kedves barátom?
márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!