Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Munch-olás?

Hogyan működik a Munch-olás?

Figyelt kérdés

márc. 8. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiválasztasz az appban egy helyet és csomagot ami tetszik. Bele van írva hogy mit kapsz nagyjából. Pl szendvicset, sütit vsgy zöldseget. Oda van írva az is higy milyen idősávban lehet átvenni. Ha elérhető, lefoglalod. Ezzel bekerül a kosaradba. A kosaradban kifizeted

Utána elmész a megadott helyre a megadott idősávban. Ott kideríted kinek kell szólni hogs munchod van. Pl pennyben és sparban általában bármelyik dolgozonak. Odaadják a munchot. Az applikációban rákattintasz hogy átvetted. Ennyi.


Nekem volt párszor rossz tapasztalatom pl penészes padlizsán egy zöldség gyümőlca munchban. Ilyenkor órni kell az ügyfélszolgálatnak és kárpótolnak

márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom leszólni 8-9-est, nem tudom a valóságtatalmát, de nálunk pl. a kisvárosomban egy helyen működik ilyen munch, a Sparban, és olvastam véleményeket, első időkben volt pár elégedett vélemény, aztán sokaktól hogy már nem éri meg, nincs benne az az értéknyi anyag, engem is ez riasztott el. szóval simán trükközhet a hely ha akar, ez a hátulutője. ennek ellenére elismerem ha sok helyen jól működik, csak úgy látom van sajnos olyan is ahol inkább nem
márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!