Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Munch tapasztalatok?

Munch tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most talaltam rá az appra és sok jót hallottam róla viszont érdekelne hogy mennyire ér meglepetés? Mármint tényleg megéri, mindig jó a csomag tartalma, legyen az hűtős termék vagy cukrász süti?

#Munch #Csomagtartalma
2023. aug. 6. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy, és kinek mi. Van amikor jobb csomagot kapsz, van amikor rosszabbat. A Munch inkább azoknak jók, akik nem válogatósak, mert akik igen, azoknak több negatív tapasztalatuk lehet. Amúgy facebookon írd be hogy Munch, és nézd meg a csoportokat. Van Pest megyei Munch csoport, van Baranya megyei, stb. Ez azért jó, mert sokan felrakják, hogy ők hol mit kaptak, és ott láthatod is, hogy átlagosan amiket mások kapnak ott, azok neked mennyire tartoznak a "megéri" kategóriába.
2023. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon változó. Nézem a helyi csoportban, van, aki egészen jó csomagot kap, nekem a hűtöttben pl volt két süti és egy aznap lejáró saláta...
2023. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
A menüs és a zöldség/gyümölcs szerintem megéri, de a múltkor a Sparban a péksüti csomaggal nagyon megszívtam, szóval azt soha többet
2023. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó..


Egyszer kb.. hűtőtbe: 2 csomag saláta, kaukázusi kefír meg 5 db szilvás túró rudi.. (spár)



A gyümölcsösbe meg: 1 kigyó ubi, 2 kg banán, 5 db citrom, 400g gomba, 300g barack (spár)


Szóval vagy jól jársz, vagy annyira nem.

2023. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyi Munch csoportot érdemes nézegetni, ott sokan felrakják, hogy hol és mit kaptak. A Spar-ra szokott a legtöbb panasz érkezni, de ugyanennyien elégedettek is.

Eddig én két menüt muncholtam, azokkal maximálisan elégedett voltam. Igaz, a kész kajákat hamar elkapkodják.

2023. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi éri meg na meg hol. Én pl a lipótiban szeretk muncolni, ahol választani lehet x osszegben es delutan megkapom az aznap sutott kenyeret kb felaron. (Nem mind lipoti valasztos)


Zoldseget es gyumolcsot csak munchban veszek a kedvenc sparomban. De a ket sarokkal arrebb levo sparban mindig csalodott voltam a csomaggal. A sajat sparomban ahova odaszoktam mindig boldog. Nagyon megertek a csomagok.


Hutott munchban kaphatsz akar keszetelt, 10 turorudit, 2kg mascarponet vagy 1 csomag vegan hust stb. Teljes zsakbamacska. Ha rugalmas vagy az etkezeseddel es jol, kreativan tudsz fozni akkor nagyon megeri. Azzal is tisztaban kell lenni hogy pl mi fagyaszthato. Nekem egyszer 8 csomag laktozmentes vaj volt hutott munchban, azokat pl rogton fagyadztottam.


Penny vegyes munch nekem pl nem eri meg, az en pennymben mindif van benne kenyer de en feher lisztet nem ehetek.


Szoval teljesen attol fugg, mik a szokasaid. Ha muncholas utan nem banod hogy kb 2 orat a konyhaban fogsz tolteni h mindent felhasznalj, tartosits stb akkor arban nagyon megeri. Na meg ugye ez etelmentes szoval ha a ráncos paprikát vagy szottyos almát már nem ennéd meg akkor nem neked való.


Oszinten, az hlgy 1000 forintert kapok pl 6 banánt, 2 kukoricáty 750gr paprikát és két csomó újhagymát az álomszeru. Lett belole jo adag lecso.


De van hogy 6 jégcsapretket kaptam, azt eltettem savanyúságnak.

2023. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsön a Soriso pékségben szerettem muncholni. 1000Ft volt a pékáru munch. Volt, hogy 3 féle kovászos kenyér volt benne, volt hogy egy féle kenyér és sok péksüti. De minden finom volt.
2023. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziasztok .én most fogom először átvenni a csomagot.Hogy működik? Kódot kell bemutatni ? Kinek? Köszi a valaszokat
2023. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia mindenhol máshogy

Általaban annyi hogy bemész és bemondod hogy van munchod. Ilyenkor vagy megkernek hkgy mutasd meg, vsgy nem. Ha megkerik akkor a menuben bemesz az atvetel es rendelesekhez es ott lesz a munchod hogy meg van rendelve. Ha odaadjak a munchot, fogjak kerni hogy nyomj rá hogy átvetted. A munchra rákattintasz es alul lesz egy atvettem gomb. Azt kell benyomni.

Sparokban szoktak kerni hogy mutasd meg ranyomas utan is hogy teljesitettre atallitodott

2023. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Köszi szépen ☺️
2023. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!