Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Németországban van olyan...

Németországban van olyan McDonald’s vagy esetleg Burger King ahol kapható gluténmentes?

Figyelt kérdés
márc. 23. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Elég kizárt, ami ugyanis gluténmentes élelmiszer, azt teljesen külön kellene készíteni, másik konyhában, másik eszközökkel és más emberekkel. Igény meg nem nagyon lenne rá, mert mindig fennáll a szennyezödés veszélye, amit egy gluténértékeny nem kockßaztat meg
márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy az összesben - vagy egyikben sem.
márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
1. Ehhez képest a környező országok mkndegyikében megtalálható gluténmentes termék.
márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
3. vagyok tényeken mit tudtok lenyomni? Nézd me az osztrák, német stb. oldalakat. Mindegyiken szerepel
márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Ez egy üzletlánc. Ha Magyarországon nincs akkor se Németbe se pl Olaszba nem lesz.
márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

[link]


schweizban van ,ausztriåban ,és hollandiåban .

Nėmetországban nincs.

márc. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van. Németországban is. Megnéztem, és az alapján írtam, hogy van.
márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van,nyugi
márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1. A glutén teljesen más természetű, mint mondjuk a mogyoró. Ha 200 kiló gluténmentes lisztbe véletlenül belekeveredik 2-3 kg, semmi nem történik. A másik pedig az, hogy ezekben az éttermekben nem készítenek semmit, csak összelegózzák. A pékáru készen érkezik. Legfeljebb annyi történhetne, hogy összekeverik. De hát ez bárhol előfirdulhatna, ahol nem csomagolt péktermékek vannak.
márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Minden McDonalds-ban van, mivel üzletlánc és nincs kontamináció - vagyis csak annyira, mint amikor én véletlenül összekeverem itthon a sima és gm zsemlét (előfordult 1-2X)
márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!