Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minek kell Budapestre még egy...

Minek kell Budapestre még egy üres pláza? Honnan szereznek vásárlókat?

Figyelt kérdés

[link]

Átadják hamarosan a Corvin Plázát. Máshol is a boltok fele bezárt, vagy üres. Mi ebben az üzlet?


2010. okt. 26. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az had legyen az Ő gondjuk!
2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát tényleg poén, mert akármerre járok minden zár be!!! Veszprémben 6-7 üzlet tátong üresen, Szombathelyen az egész felső szinten egy darab! Gyrosos üzemel.. Nagyon lehangoló..
2010. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Budapesten: Westend City Centert kivéve mindenütt bezárt üzletek, papírral beragasztott kirakatok. Duna Pláza, Mammutok, Eurocenter, Europark: mindenütt ugyanaz. És a Lehel csarnokban is sok a bezárt üzlet. Ahol nyitva vannak a boltok, ott pedig nincs vevő...
2010. okt. 26. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont úgy láttam, minden pláza dugig van tömve hétköznap, az éttermeknél alig találni üres asztalt, stb. Az elfüggönyözött üzletek nagy részénél, meg ki van írva, hogy hamarosan ez meg ez nyit.
2010. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is azt láttam, mint az utolsó. Pólus hétvégén tele volt, WestEnd szintén.
2010. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem...már van annyi mint a sz@r!Allee,Mom,Mammut,Westend,DunaPlaza..stb!Mondjuk a reklámra jól rámentek,mert a városban folyamatossan látni ilyen sárga kabátos csákókat hogy reklámozzák a Corvin plazat és egy fehér széket cipelnek mindig magukkal:D De minek cipelik azt a széket??:D
2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tele vannak, de az éttermek és a kávézók, vagy a szolgáltatók üzletei (pl. Elmü). De az ékszerboltok, órásüzletek, könyvesboltok, mindenféle luxus butikok töküresek. Az eletronikai szakboltok is, alig akad vevő. Nemrég vettem másik digitális gépet, az eladóval jó egy órát válogattunk, más vevő nem jött. És az Árkád még hagyján, de az Alle rémes elidegenedett fém mostrum, icipici étteremmel. Építészetileg is pocsék.
2010. okt. 26. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem akarom a veszprémi plázát védeni, csak tényként közlöm, hogy maximum 3 üzlet van üresen, abból egyben kiállítások vannak.
2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Corvin Pláza a NYÓCKERBEN! A hét legjobb vicce. Lepukkant mellékutcákban lepukkant házak, azokban millióegy dakota.
2010. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a XI-kerben lakom és az ALLEE-t én is rémesnek tartom!!Semmi hangulata nincs!Elötte a Skálát imádtam,sőt dolgoztam is ott,de ez a monstrum egy nagy rakás kaki!!Amúgy az Alleeban volt olyan bérlő aki felakarta mondani az üzletet mert egyszerüen nincs forgalom!És ezt látom is..,még a ruházati boltokban is csak 2-3-an lézengnek..,nincs az embereknek pénzük,és jól meggondolják mire költik!Karácsony után még nagyobb lesz a pangás,azt nézzétek majd meg...

A CorvinPláza akárcsak az Allee jól időzitette a nyitást..,karácsony elöttre(vigyáztam:D)!!

2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!