Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Teafőzésnél hányszor melegíthe...

Teafőzésnél hányszor melegíthetem újra az egészet?

Figyelt kérdés
ha főzök egy teát, mondjuk 2-3 litert, de nem tudom meginni, amíg ki nem hűl, hányszor melegíthetem újra az egészet? (Tudom, lehetne bögrénként is...)Mennyi az a maximális melegítés, amii után a teának elmegy az íze, megromlik vagy valami történik vele?
2009. jan. 18. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele egy kis citromot, akkor elég sokáig eláll. Különben az állástól megsötétedik, és az íze is nagyon erős lesz. Meg ne az egészet melegítsd, hanem tegyél belőle egy bögrébe, és rakd be a mikróba. Amúgy ha csak melegíted, vagyis nem újraforralod, semmi baja nem lesz, csinálhatod akárhányszor.
2009. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó citromosan szeretem :)amúgy általában elfogy a 2. melegítés után, de azért nem ártott megkérdezni! :) köszi a segítséget! :)
2009. jan. 18. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!