Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Feleségek, gyermekes anyukák!...

Feleségek, gyermekes anyukák! Hogyan oldjátok meg munka mellett a főzést? Mikor főztök?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajnalban, munka előtt és késő este, filmnézés helyett.
2010. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én munka után főzök másnapra.
2010. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nálunk vacsora van 7-8 körül. nem a legjobb időpont, de ez van :)
2010. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hazaértem a munkából, akkor kezdek nekiállni a főzésnek. Általában mindig frisset. Igyekszem olyan kajákat kitalálni amik viszonylag hamar megvannak, laktatóak és még finomak is. Általában 6-7 körül szoktunk enni.
2010. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is reggel. Akkor vagyok a legaktívabb.
2010. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is reggeli főzés a legkönnyebb. Felkelek, felteszem a kávét és a kaját. Mire felébred a család, megreggelizünk, felöltözünk, a kaja is megfő, közben elég 1-2x ránézni, megkeverni. Hétközben csak könnyen, kevés munkával elkészíthető ételeket készítek, a munka- és időigényesek maradnak hétvégére.
2010. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap szabadnapos voltam, egész nap a sütiket sütöttem, ma délre megyek dolgozni, délelőtt megcsináltam a franciasalátát, bepaníroztam a husit meg a zöldségeket, holnap nem dolgozok, akkor sütöm meg a töltött szűzpecsenyét, meg a már bepanírozott ételeket.

2010. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, kicsit elnéztem a kérdést. Általában attól függ, hogy hogy dolgozom. Ha délutános vagyok akkor délelőtt főzök, ha reggeles akkor vacsorát szoktam főzni, ha éjszakás akkor általában ebédet főzök.
2010. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!