Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étrendet használjak?

Milyen étrendet használjak?

Figyelt kérdés

183cm magas, 84kg, sportos alkat vagyok. Nincs sok zsír rajtam, csak egy kevés..:) Szeretnék felszedni még egy pár kiló izmot(kb.3-5kg), és nem tom, hogy milyen étrendet használjak.Tisztában vagyok vele, hogy fehérjedúsan, sokszori kevés étkezésben kell táplálkozni, de még nem találtam optimális étrendet, mert úgy érzem, hogy ha egy adott étrendet használok, akkor csak a felesleg jön fel rám és nem az izom. Tudom, hogy ha tömegnövelő étrendet folytat az ember, akkor zsír is megy föl rá, de én úgy érzem, hogy inkább az. Ha tudtok, akkor légyszi írjatok pár példát, hát ha okosodok belőle..:D

Megjegyzés:konkrétan nem testépítő izmokat szeretnék, hanem inkább ilyen sportos szálkásabb fajtát.

Előre is köszönöm!


2011. febr. 23. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ez általában úgy megy, hogy, ha edzel, akkor kb fél év kajálás, aztán diéta, és így tovább...

tudom, hogy nem test építeni szeretnél, de akkor is súlyokkal dolgozol gondolom.

Itt nézelődj, vannak étrendek: [link]


De amúgy rengeteg csirkemell natúran, rengeteg zöldség, sovány túró, akár körözöttként megcsinálva, hüvelyesek(bab,borsó...), tojás...


22L

2011. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. febr. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!