Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok egy vegetáriánu...

Mit javasoltok egy vegetáriánus lánynak?

Figyelt kérdés
ti milyen kajákat, italokat próbálnátok ki, ennétek, innatok vegán? csak kiváncsiság
2011. febr. 24. 16:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is vegetáriánus vagyok, de - ez most off lesz - a hal is hús, hiszen ... na de minek is magyarázzam, sosem fogom megérteni, hogy aki nem eszik húst, az halat hogyhogy?

Egyébként olvass utána, a neten ma már rengeteg hasznos anyag található, illetve ha nagyon komolyan szeretnéd csinálni, olvasd el Schirilla György könyveit (na engem semmi nem vinne rá arra, hogy egyfolytában élesztőt meg forrázott mákot egyek, grrrr, de tőle olvashatsz remek, jól hasznosítható ötleteket az ilyen borzalmakon kívül is).

26/N

2011. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Zakuszka ez zöldségekből fözöt szósz amit bármire rá tehetsz tészta, kenyér, rizs, tofú fantáziától függ.

Puiszka piritott zöldségekkel, fözelékek, indiai kaják hüvelyesk lencse bab... ezekből salik, leves, egytál étel, tepsis krumplik kockázot krumplit füszerekkel, zöldségekkel tespsibe szórsz rá 1 p. víz 30-40 perc a sütöben, paradicsomos spagetti, svéd gomba sali, rántot leves, hamis gulyás, bácskai gombás rizs.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én Unokám is 11 éves. Fő tevékenysége a babázás, játékok, dinó stb. Azt eszik, amit elé teszünk. Gondosan összeállított ételek vitaminnal, fehérjével, szénhidráttal. Eszébe sem jut, hogy Ő most vega legyen, vagy bármi más! Foglalkozz az iskolával, játssz, mint egy kis gyerek, és majd a felnőttek gondoskodnak a táplálásodról, nem a TE dolgod.
2011. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
semmiféle húst nem eszek! gombát se, se halat. jah és nekem egyéb okok voltak amiért nem eszek húst...
2011. márc. 11. 16:48
 15/21 A kérdező kommentje:
jólvan de mi van ha néha-néha magamnak is főzök?de félreértés ne essék anyu természetesen főz ránk. de akkor is. maga nem értheti hogy én miért nem eszek húst. elmagyarázni meg hosszú lenne. ja és anyu törődik ezzel hogy én nem eszek húst, de úgy veszem észre hogy idegesíti.és tenni szeretnék ellene. de egyáltalán létezik olyan módszer amellyel nem eszek húst de mégis meg tudom akadályozni h anya ideges legyen?
2011. márc. 11. 19:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne Te döntsd el mit eszel. A Szüleid majd tudják. Te pici gyerek vagy! Tanulj, játssz! - ismét csak erre jutottunk.
2011. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
tanulni tanulok én nincs is csak 1-2 négyesem....de nem ez a lényeg! én NEM ESZEK,NEM SZERETEM A HÚST ÉS KÉSZ! igazság szerint nem én hanem maga nem tartotta be a szabályokat! mert ezt én sértésnek veszem! és itt pont van már a vita végén!
2011. márc. 12. 18:02
 18/21 anonim ***** válasza:
A pontot is a felnőttek teszik ki, nem a gyerekek. Ez nem gyerek oldal!
2011. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

off: azt hiszem, már tudom, milyen nem szeretnék lenni jó pár év múlva - bocsánat, kikívánkozott belőlem, mert egy anonim oldalon nem láttam még senkit így kapaszkodni a tiszteletért, amit persze pont a stílusa miatt nem tud megkapni. A gyerek is ember, önálló akarattal rendelkezik, az ő szava is ér valamit (sőt!), és csak azok állítják az ellenkezőjét, akiknek az életben semmi nem jött össze, s ha ő már "csak" egy cseléd (otthon és a munkahelyen is), akkor ugyan már hadd élje ki az uralkodási vágyát egy fiatal felnőttön...

A gyerek azt tiszteli, aki őt is tiszteli.

Vége :)

A Schirillás válaszadó voltam

2011. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát ez jó -_-" akkor tegye ki maga a pontot!!! ja és köszi :)
2011. márc. 13. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!