Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi cukrot használtok el...

Mennyi cukrot használtok el általában 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

És hányan vagytok?


előző kérdésből adódott a kérdésem,mivel a kérdező 1 gramm cukrot nem használ,és más válaszoló se.


Mi meg cukrot cukorral...tea,kávé,sütik,jópár kaja,de ha elvetemült vagyok és nincs itthon a kedvenc bocicsokim akkor még magában is bekapok 2 kanál cukrot:D

kettőnkre havi 6-8 kiló elfogy,karácsony,husvét és egyéb sütizős időszakban duplája is.


2011. márc. 1. 23:10
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ketten vagyunk a párommal, de ha sütök sütit, viszek a rokonságnak is. A párom nagyon sok cukrot használ, szinte mindet cukroz, én valamivel kevesebbet. Olyan 1-2 kiló megy el havonta, sütimennyiségtől függően.
2011. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
34%
Mi is kb mint az első válaszoló. 4 fős család, évente 1-2 kg cukor. Nálunk az egészséges étkezésbe nem fér bele a plusz hozzáadott cukor.
2011. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
mi ketten vagyunk a párommal, szoktam sütni is, meg volt idő h japán kristálygombát ittunk, abba meg 16-18dkg cukor 2 naponta, tehát olyan havi 3 kg cukor.de gondolkoztam már az édesítőn, h teába pl azt lehetne tenni
2011. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt egy kg, de akkor már sokat fogyasztottam.

Én sem szeretem, régen én is sokat ettem, meg is volt a hatása, mentálisan is nem csak fizikailag.

2011. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Viszont én édességeket sem eszek és üditőt sem, sőt semmiféle készítményt sem húsból sem másból, max kenyeret, zsömlét, nagyritkán egy pizzát.
2011. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként is horibilis árúnak tartom ezeket a cukorfüggést okozó nassokat, és "termékeket"


Felőlem a Coca-Cola lehúzhatja a rolót.


Régebben ittam a gyömbérjüket, de már az sem kell, inkább főzök teát és abba rakok gyömbérgyökér pépet, meg egy kis vaniliát és fahéjjat, amibe belecsavarok 3 narancsot, ami abban van cukor az bőven elég.

2011. márc. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Süteménybe, kakaóba, kávéba, teába, limonádéba használok, így fogy el 3-5 nap alatt 1 kiló.

Hétköznap négyen vagyunk, hétvégén öten, de sok a látogató is.

2011. márc. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
kb 8-10 kg/hónap.
2011. márc. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
5-6 kg/hónap. 3 főre. De én nem vettem eddig porcukrot, hanem daráltam a kristálycukorból, mert nálunk minden héten van sütizés+kávé, tea, limonádé stb;stb.
2011. márc. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

utoló 3 válaszoló előtt már kezdtem megijedni,hogy senki nem fogyaszt sok cukrot...de akkor ki veszi azt a tömérdek mennyiséget?:D


de akkor csak vagyunk páran


én el se tudnám képzelni,hogy legalább hétvégén ne csináljak süteményt

plussz nyáron lekvár,befőtt,nah akkor ahhoz 20 kiló is elmegy

még a tegnap esti palacsintába is beletettem 30 dekát (10 a tésztába,20 a kakaó illetve túróba)


és nem vagyunk kövérek,én kifejezetten a sovány kategória vagyok


és gyerekkorom óta eszek cukros zsíros kenyere:D

(ennek hallatán szokott ájuldozni az egyik egészségmániás ismerősöm...cukor,zsír,fehérkenyér=kalóriabomba)

2011. márc. 2. 06:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!