Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi cukrot használtok el...

Mennyi cukrot használtok el általában 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

És hányan vagytok?


előző kérdésből adódott a kérdésem,mivel a kérdező 1 gramm cukrot nem használ,és más válaszoló se.


Mi meg cukrot cukorral...tea,kávé,sütik,jópár kaja,de ha elvetemült vagyok és nincs itthon a kedvenc bocicsokim akkor még magában is bekapok 2 kanál cukrot:D

kettőnkre havi 6-8 kiló elfogy,karácsony,husvét és egyéb sütizős időszakban duplája is.


2011. márc. 1. 23:10
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

én se értem nyugi...


édességre rá vagyok szokva,rengeteg csokit,nasit megeszünk

(reggel fel se kelek csoki nélkül)


elsején irtam ki a kérdést,3 hét telt el,7 kiló cukor már elfogyott,és semmi extra sütést nem csináltam,csak 5-6x palacsinta,4-5 süti,gyümölcsleves,kávéba,és teába rengeteg (2 liter teába kb 20 deka megy)


egészségtelen? az édesitőszernél kétlem h egészségesebb,és a cukornak jobb is az íze...

2011. márc. 21. 06:34
 42/48 anonim ***** válasza:
53%

Bocsáss meg, de érzel ízeket? Teába, pl. minek a cukor? És az a rengeteg csoki?! Te tudod, de érdemes volna utánaolvasni itt ott ezek hosszabb távon kifejtett amúgy alattomos hatásáról.

Finomított cukorra, a szervezetnek semmi szüksége nincs, ha elegendő gyümölcsöt és zöldséget fogyasztunk.

2011. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:28 vagyok


A teánál vettem észre, hogy ha többfélét tartok otthon, tulajdonképpen bármikor kedvem szerint válaszhatom ki az ízeket, de ha cukrot teszek hozzá, az teljesen elnyomja a finomabbnál finomabb teák ízét:( Kár bele..

2011. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

érzem az ízeket persze


de lételemem az édes,lehet nincs szüksége rá a szervezetemnek,de nem károsabb mint pl állandóan kipufogófüstben lenni


teába cukor citromlé kell (bár sokszor mézet teszek bele,de egyszerűbb becukrozni az egészet)

cukor (vagy méz) nélkül meg se innám a teát...és érzem a különbséget a teák között,5-6 féle gyümölcstea,és 7 féle gyógynövényes tea van itthon most is (gyógynövényesbe kevesebb kerül)


hosszutávú következményei...valamiben meg kell halni...

volt olyan rokonom,aki ugy halt meg harmincnemsok évesen hogy egészséges életmód,boldog család,stresszmentes munkahely,és szivinkfartus...

dédnagyim meg 80 éve cigizik,és él és virul...és ő is elfogyasztja a havi 3 kiló cukrát...

2011. márc. 21. 08:40
 45/48 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél, én válaszoltam, szerintem nem bántottalak, de valaki itt lepontozott. Jó volt veletek ...
2011. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
én még se le se fel nem pontoztam senkit
2011. márc. 22. 09:55
 47/48 anonim válasza:
Kávéba én is férjem is 3 kk cukrot teszünk. Nyáron limonádé télen tea 3-4 ek/másfél liter. Ritkàn sütök. Kb 3kg cukor/hó. 2 felnőtt 2 gyerwk de ők nem fogyasztanak csak sütinél meg egy kicsit a teába.
2011. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Mi 4-en vagyunk, 2 felőtt és 2 gyerek.

Én gyakran sütök (és főként ide megy el a cukor), így havonta kb 2 kg cukor fogy el.

A teát, kakaót mézzel isszuk, oda nem megy belőle.

2011. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!