Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miben van kevés kalória és...

Miben van kevés kalória és még finom is?

Figyelt kérdés
Valami laktatóra gondolok, ami jelenleg nem gyümölcs vagy hasonlók. Nem tudom mi legyen a vacsora :D.
2011. márc. 11. 16:37
 1/7 kanóc ***** válasza:
Füstölt marhanyelv, ha már ebbe a topikba sikeredett a kérdés.
2011. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
XD háhá
2011. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem figyeltem félrenyomtam :D
2011. márc. 11. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló?
2011. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mozarellás paradicsom saláta pirítós kenyérrel. Egyik barátnőm éppen fogyókúrázott amikor nála voltam, és ezt vacsiztuk, azóta imádom. Iszonyatosan egyszerű elkészíteni, és jól lehet vele lakni. Persze én nem fogyózok, így nem annyira érdekelt mennyi kalória van benne stb, de én csak ajánlani tudom. Könnyű kaja, egyszerű elkészíteni és barna, magvas, jó kenyérrel, egészséges is!
2011. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:
Á, olyan nincs.
2011. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túrót sóval dolgoz el, formáz kis gólyokat hagyd kicsit állni hogy kiszáradjon tudom furán hangzik de fini, bármilyen fűszerrel zöldsségel lehet turbozni.
2011. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!