Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki esetleg megtudná...

Valaki esetleg megtudná mondani, hogy ez a finom sütemény hány kalória?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a recept:


1.krem: felfozunk 0,5 l tejet(en most 6 dl-t tettem bele) 20 dkg cukorral, hozzaadunk 25 dkg daralt kekszet, 20 dkg daralt diot, 2 ek kakaot, izesitjuk keves rumeszenciaval, egy csipet orolt fahejjal, es meg jo melegen rakenjuk a napolyi lapok sima felere.

2. krem: 25 dkg Rama margarint habosra keverunk 20 dkg porcukorral, hozzaadunk 5 dkg kokuszreszeleket es 1-2 vaniliat. Ezt a kremet rakenjuk a dios kremre, majd jo szorosan feltekerjuk.

Sokaig elallo, mutatos edesseg.



Én 1 tekercsből kb. egy negyed adagot ettem meg. Tudom, hogy sok volt, de nem nagyon vágom ezeket a kalória számolgatásokat.


2010. okt. 3. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Rendszeresen ne egyél sütemény bármennyi kalória is van benne. Néha napján eheted, akkor viszont azért mindegy a kalória. :)
2010. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja semmilyen sütit nem ettem, ez az egyik kedvencem és hát na.. elcsábultam. :D De egy rúdnak még így is ""csak"" a negyedét ettem meg, vagyis kb 6 kis töltött kockát. :D
2010. okt. 3. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hány kcal, de nyugodj meg, ennyi belefér. havonta lehet sütizni egy kicsit. nem olyan nagy bűn az mint aminek sokan itt beállítják :)
2010. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom három hónapban egyszer semmit nem jelent. A szervezeted már ráált a normális anyagcserére stb, akkor ez nem oszt, nem szoroz.
2010. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Egészségedre! Ennyitől semmi bajod nem lesz. A maradékot viszont ajándékozd el vagy dobd ki, teljesen felesleges egyedül benyomnod egy tepsi süteményt. Akkor is, ha sokáig eláll, nagyon finom és mutatós.
2010. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy nincs az az Isten, amiért ezt a finomságot kidobnám a kukába, inkább oda adom a többi családtagomnak. Tényleg nagyon finom sütemény amúgy. :)
2010. okt. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!