Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem vagytok kíváncsiak a...

Nem vagytok kíváncsiak a kinder csokin lévő kisfiúra?

Figyelt kérdés
Vajon mennyi idős lehet most? Már vagy 20 éve rajta van a csokin. Milyen nemzetiségű lehet,mi lehet a neve? Én megnézném őt!
2011. márc. 24. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát, gondolom német. Keress rá a neten :D
2011. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
hát én is! szerintem már 40 körüli lehet vagy már 50 fölött! nem tom
2011. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Már nem az a gyerek van rajta, hanem egy másik.

Egyszer olvastam egy cikket az eredeti gyerekről, pl. hogy az évek során kellett rajta párszor igazítani, a hajából "levágni", és mivel az eredeti képen nem látszott a füle, de az idő során rövidebb hajat csináltak neki, így kellett neki fület szerkeszteni. Meg azt is írták a cikkben, hogy amikor másik gyerek került a kinder csokira, akkor Németországban sokan elkezdtek aláírásokat gyűjteni, hogy tegyék vissza az eredetit. Illetve még arra emlékszem, hogy írták, az eredeti csomagoláson lévő "gyerek" írt egy könyvet az élményeiről. Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy egy egész könyvet tele lehet ezzel írni, de hát biztos... Mármint ezt már felnőtt korában írta.

2011. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt az eredeti, meg ahogy most kinéz, plusz ott van alatta az új.

2011. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Íme, kérdező kívánsága máris teljesítve! :) Köszönöm én is. :)


Az eredeti kisfiúra nem emlékeztem, de a mostani nézegetése közben nekem is eszembe jutott, vajon hogy nézhet ki? Tök jó, hogy pld. Wolf Katiról is lehet a Youtube-on kislánykori videót (Vuk dala) látni. Az ember nem is gondolná...

2011. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Jóképű pali lett. És az új kissrác kicsit hasonlít is az előzőre.
2011. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
öcsém én soha életemben nem figyeltem, meg a gyereket a csokin, ha egy kvíz műsorban ez lett volna az utolsó kérdésem, hogy mi van a kinder csoki csomagolásán tuti, hogy elbuktam volna:)
2011. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
23:58-as vagyok. Hát bevallom, én se tudtam volna megmondani, csak mióta gyerekem van... és ő elég lassan nyammog a Kinder csokin, és a dobozt szoktam még tartogatni a kezemben, mert mindig kér egy másodikat :) És eközben "csodáltam" meg a csomagolását. Amúgy én se tudnám.
2011. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor megvan :-)
2011. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 25. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!