Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem vagytok kíváncsiak a...

Nem vagytok kíváncsiak a kinder csokin lévő kisfiúra?

Figyelt kérdés
Vajon mennyi idős lehet most? Már vagy 20 éve rajta van a csokin. Milyen nemzetiségű lehet,mi lehet a neve? Én megnézném őt!
2011. márc. 24. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ide tartozik, de Mo.-n csak ez a kisfiús kinder csoki kapható.

Franciaországban (és elképzelhetőnek tartom, hogy más európai országban is így lehet) több kisgyerek képét is felhasználták. Van pl. néger és ázsiai gyerek is, gondolom, hogy az ott élő összes náció megtalálja a neki megfelelőt :P

Egyébként az eredeti "kisfiúról" én is találtam egy tök jó képet: [link]

Itt azt írják, hogy Günter most 44 éves, írnak a könyvéről is, és hogy ha a hölgyek azt hiszik, hogy gazdag, nagyot tévednek :)

2011. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is köszönöm,évek óta gyötör engem is ez a gondolat:D Sőt én még a váltást is észrevettem,mikor már nem ugyanazt a kisfiut rakták rá,annak ellenére,hogy eléggé hasonlitanak.

Egyébként ez a férfi nagyon szimpatikus nekem:D

2011. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
0.22 vagyok. Nagyon megtetszett a kérdés, úgyhogy még keresgéltem egy kicsit, íme: [link]
2011. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek! Variációk egy témára. :) És lányosak is. :) Tökjó. :D

Kutatási eredmények:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link] !!!!!!

[link]

[link]


Ez lehet, hogy csak photoshop:

[link]

2011. márc. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök ennek a kérdésnek! Az utolsónak külön köszönöm a linkjeit. Főleg a Dzsásztinos tetszett meg. XD

Amúgy a régi kisfiú nagyon hasonlított anyukám egyik barátnőjének a kisfiához, Zolihoz. Kiskoromban egyszer ráförmedtem anyukámra, hogy miért pont a Zoli van a Kinder csokin, miért nem ÉN??? XD

2011. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el!!! Még soha nem jutott eszembe ezen gondolkodni, de pont ma pakoltam a csokikat (boltban dolgozom), és azon méláztam, hogy hogy nézhet ki ma ez a kisfiú!! Minden kívánságom így teljesülhetne!! (asszem holnap adok fel lottót) Köszi mindenkinek :-))
2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

nekem azonnal feltűnt, amikor lecserélték a gyereket, és nagyon sajnáltam, mert az eredeti fiú sokkal szimpatikusabb volt, ez a másik nem annyira az,d e már megszoktam. Én is rengeteget gondolkodtam rajta, mi lehet a fiúval, már több éve gondolkodtam ezen, de nem gondoltam volna soha, hogy ez másnak is téma.

JÓ H EZEN AZ OLDALON MEGTUDJUK, H MÁS IS FILÓZIK ILYENEKEN.

2011. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
előző vagyok: amúgy szerintem Magyarországon nem is pont az volt, amit a legeslegelső linken láthatunk. hanem egy másodikban. most lehet h összekeverem a sorrendet, sé azért nem lesz igazam, de így gondolom.
2011. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!