Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megittam 2 majdnem teli 500...

Megittam 2 majdnem teli 500 ml-es HELL energiaitalt. Utána hirtelen nagyon elkezdett fájni a mellkasom, szúrt a szívem környékén és nehezen kaptam csak levegőt. Mi történhetett akkor? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Mást nem ittam a 2 HELL-en kívül. Mivel vérnyomásmérő nem volt nálam mert utcán voltam nem tudtam, csak úgy nagyjából számoltam és egy perc alatt 117-125 között volt a szívverések száma. Mi történhetett akkor??? (ez tegnap volt)
2011. ápr. 18. 19:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

Mi a jóégnek bulizol 15 évesen? Főleg, hogyan lehetsz olyan hülye, hogy energiaitalt iszol? Mi huszonévesek meg már alig tudunk menni valahova szórakozni, mert mindenhol ti vagytok ott. A nagyok közé vágytok, mi meg a hátunk közepére se kívánunk benneteket, csak nem fogjátok fel.

15 évesen miért kell neked innod rendszeresen (meg egyáltalán) energiaitalt? Azt ne mondd már, hogy szükséged van rá. Olyan nehéz a gimi? Hagyjuk már. Inkább feküdj le korábban és kipihentebb leszel. Még orvosin sem leszel feltétlen rászorulva, hogy ilyeneket igyál, én legalábbis beérem kávéval is.

Akárhogy tagadod, ez menőzés volt, semmi oka nem lehet annak, hogy ennyi idősen ilyeneket igyál.

2011. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm az értelmes kommentet...


Kezdjük ott, hogy egyáltalán nem is ismersz mégis ítélkezel. Soha nem voltam még szórakozóhelyen, szóval eléggé kicsi az esélye, hogy "kiszorítom onnan a huszonéveseket".

egyik barátnőmnél voltunk csak elugrottunk a Forumba hogy vegyünk valamit és hogy jó legyen a hangulat ittunk energiaitalt....


és már mondtam, hogy nem azért iszom, mert olyan kimerült lennék. (tegyük hozzá hogy semmit nem tanulok mégis kitűnő vagyok) szal nem is azért mert "olyan nehéz lenne a gimi" egyszerűen szeretem az ízét.. ennyi..


jah azt meg nagyon bírom, hogy te TUDOD, hogy én menőzök. hát akk kabbe világosíts már fel, hogy mi van még amit én nem tudok magamról de te tudsz rólam....


azt persze nem tudjátok megmondani amire kíváncsi vagyok, de a "bölcsesség" árad belőletek.... örülök, hogy ijen segítőkészek az embertársaim... :@

2011. ápr. 18. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
energiaitaltól jó hangulat? van aki attól is berúg? inkább ittál volna 2 sört ha már nagyon jó akartál lenni
2011. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt terveztük csak azt nem adnak még nekünk boltba.... am igen...(nem berúgok csak egyszerűen idiótább leszek) nálam energiaital hatása: 2szer hülyébb leszek...... pont ezért szeretem... csak úgy látszik ezt egyesek nem tudják felfogni (tisztelet a kivételnek)
2011. ápr. 18. 21:55
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
ennyire amatőr nem lehetsz...nem a tecsóba vagy sparba kell menni sörér, hanem valami eldugott sz@r kisboltba :)
2011. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Majd 2 év múlva írok neked privátban debreceni helyeket, ahol kiadnak neked piát. Addigra talán elég érett leszel, hogy ne feltétlen váljon károdra, és ne energiaitallal vágd tönkre a szervezeted. 1-1 sörbe meg nem halt még bele senki, attól legalább lesz 1 pici jobb hangulatod is. Addig meg olvasgass vicceket :)
2011. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hosszútávon nagyon rosszat teszel magadnak az energiaitalokkal! Gondolj bele, hogy abszolút semmi hasznos nincsen bennük, és még a csontritkulást is elősegitik. Próbálj leállni vele, vagy csak mérsékelni legalább! Az, hogy tegnap igy reagált a szervezeted, azt jelzi, hogy nem érzi magát jól tőle, és ezzel próbál jelezni, hogy elég volt.
2011. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
fiatal fejlődő szervezetként abszolút ne igyál ilyen szarokat, maximum hébe-hóba EGYET! felviszi a vérnyomást, a koffein hatása már csak ilyen. Egyszer elpattan az ér az agyadban, aztán leshetsz. Persze hogy beszúr a szíved. remélem legalább tanultál az esetből, és megpróbálsz leszokni róla. Tudom, manapság minden kigyerek ilyen vackokat iszik, csak abba nem gondolnak bele, hogy ezzel mennyit ártanak maguknak. Egyszer olvass utána. Majd pár év múlva igyál napi egy kávét, még az is sokkal jobb, egyelőre max kappucsínót, vagy vegyél üdítőt, biztos van, amelyiknek ilyen vacak íze van, csak taurin meg koffein nélkül.
2011. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!