Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Elmondjam?...

Hogyan csináljam? Elmondjam? Segítesz?

Figyelt kérdés

Szerintem kövér vagyok de nagyon fiatal ahhoz hogy fogyókúrázzak....

Táncos vagyok,mozgok,azt sem mondhatod hogy inkább tornázzak!

Vannak gyengéim(ezért is az étel kategória) pl. a csoki és a sütemény ami köztudott hogy a cukor miatt hizlal....

A rokonok azt mondják (főképp szüleim) hogy nagyon csinos vagyok,nem fogok elhízni és most sem vagyok kövér,és hülyének néznek ha azt merem mondani hogy kövér vagyok....

Miket kellene ennem hogy fogyjak??Próbáljam meg letenni az édességet?Esetleg a 90 napos??Hogyan értessem meg a "szűk családdal" azt hogy nem érzem jól magam így...??


Köszönöm hogyha elolvastad ezt a hosszú magyarázatot,és megköszönném a sok választ!


2011. ápr. 25. 11:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
168 centi vagy és 50 kiló?!! normális vagy,ez hol kövér?!!! a 168 centi és 90 kiló,na az már valami...
2011. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

de nem, tudom miért van,ruha nélkül 50-51 kg vagyok ruhában meg 58....

Ennyit nyomba a ruha??vagy rossz a mérleg???

2011. ápr. 26. 16:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt már megtanulhattuk a sok öltöztetős, átalakítós műsorokból, hogy magunkat másképp látjuk tükörben, és ez sokszor felfelé csal, azaz kövérebbnek hisszük magubnkat annál, mint amilyenek vagyunk.

Higgy a körülötted élőknek! Semmi gond nem lehet veled, pláne, ha rendszeresen sportolsz.

Én is végigcsináltam ezt, mindig sportoltam, táncoltam (jazz balett). 164 cm vagyok, és 55 kg voltam, fénykoromban. A tánctanárom kiadta, hogy 5 kg-t fogynom kell. Na, ezen mindenki meglepődött. Szépen lassan 3 hónap alatt leadtam (kalóriát számoltam), nem éheztem, nem koplaltam. Éhezni sosem tudtam... :)

A csokit, édességet, sütit imádtam, és belevettem a napi kalória mennyiségbe. Volt, hogy ezért kb fél órával többet kellett futnom, de nem érdekelt.

Sok minden változott azóta, szültem 2 gyereket, dolgozom 15 éve, és a súlyom most 57-58 kg. Az 55-höz képest, nem is annyira meredek.

Szóval, nyugi, nem hinném, hogy kövér vagy, vagy az leszel valamikor is.


Üdv!

2011. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!
2011. máj. 26. 14:48
 15/17 anonim ***** válasza:

Én most 24 évesen csinosabb vagyok, mint 14 évesen. Hidd el, rengeteget fogsz még változni. Különben is az arányok számítanak, mert kilóban ugyanannyi vagyok, mégis kisebb a ruhaméretem.


Én először vastagodtam, utána nyúltam.

2011. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Igy a számokat nézve cm/kg egy anorexiás idióta kis takony vagy!!!
2011. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszi...:)
2011. máj. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!