Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégisták, hányszor esztek...

Kollégisták, hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés

A szobatársam szerint kb minden egyetemista napi 1-2x kajál, általában tésztát vagy krumplit. Ti is így vagytok vele?


Mennyi egy hétre a kajapénzed?


2011. máj. 5. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Biztos cigizik is!:D
2011. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kolis voltam, napi 2-3szor kajáltam. De igyekeztem nem szemét kajákat enni, oké hús helyett ripp-roppot ettem, de mellé általában főzeléket csináltam (kb. 20-30 perc elkészíteni, és nagyobb adagot főztem, hogy 2-3 alkalommal ehessek belőle). Meg otthonrül hozozz kolbászt, sonkát csináltam meg szendvicsnek.

Most a párommal élek, rákattantunk a leves-sült hús kombinációra: leves kb. 300-600 Ft-ból megvan annyi, hogy négyszer eszünk belőle (attól függ, hogy csak zöldség vagy veszek bele valami olcsó húst, pl. farhátat), húst meg olyat veszek, ami akciós, és besózva, esetleg fűszerezve megsütöm a sütőben - egy adag körettel együtt 300 Ft körül mozog. Koliban ezt azért nem tudtam megcsinálni, mert nem volt sütő, csak rezsó. Pedig jó kaják ezek, és nem is időgényesek, mert felteszem alacsony lángon, aztán 1-1.5 óra múlva lezárom és kész.

2011. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz én itthon lakom, viszont nem itthon eszem, mert reggel korán megyek, este meg már nem nagyon eszek, így a a reggelit és az ebédet is úgy veszem, napi 1000ből kijövök, szóval ez egy hétre 5000

Van aki azért eszik kevesebbet, hogy több lóvé maradjon bulira.

2011. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mivel talán 2 havonta tévedek haza, így, ha egyszer felpakolok, abból 2 hétig elélek úgy, hogy boltba se kell mennem. Ilyenkor: napi 2-3 étkezés, jó kaják (hús, amire amúgy nem jutna).

Amúgy naponta 1-2x szoktam (néha este 5 körül hazatévedek, azzal, hogy reggelizni kéne), általában krumpli, ha több pénzem van, tojás, a vésztartalék száraz tésztából meg általában rakott tészta szokott lenni azzal, ami épp van a hűtőben. Másik vésztartalék a halkonzerv, vagy valami akciós gyorsfagyasztott izé, ami eláll. Így kijövök egy hétre 2000 körüli összegből.

2011. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ti hogy bírjátok ilyen kevés kajával? Doboz cigiket szívtok hogy ennyire nincsen étvágyatok?
2011. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"hát van pénz akkor úgy látom."


Neked mi a fene közöd van az anyagi helyzetéhez vagy ahhoz, hogy mennyit kajál ? Amúgy nem is sok, amit írt.


Hogy lehet ilyen tahó módon megnyilvánulni ?

2013. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 maffia1234 válasza:

én 7 alkalommal eszek,, suli után meló,, végül meg megyek edzeni este 9 kor! érek vissza a koliba!


50g zabpehely, 1 adag fehérjeturmix, 4 szem mandula



2. étkezés:

1 adag hiper mass



3. étkezés:

150g grillezett hal, csirkemell vagy konzerv , 200g gyümölcs, 200g grillezett / párolt cukkini



4. étkezés, edzés előtt:

2 kisebb banán, közvetlen edzés előtt pedig 1 adag Nitrox Therapy



5. étkezés, edzés után:

1 ssa



6. étkezés:

200g grillezett tengeri halfilé, csirke ...50g föőtt barna rizs, 200g grillezett



7. étkezés:

100g natúr cottage cheese ,sparban lehet kapni ,túró féle kis kerek dobozos , 1 adag fehérje



Ajánlott napi vitaminok:


- kalcium–cink-magnézium


- Vitabolic


- C-vitamin

2014. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!