Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyümölcsce...

Mi a véleményetek a gyümölcscentrifugáról? Érdemes venni? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg, nekem ugyan volt kölcsönben, de éppen csak kipróbáltam párszor, utána visszaadtam.

Ugyanis a gyümölcsöt össze kellett vágni kicsire, utána kicentrifugázni, majd lehetett a gépet tisztitani: a szüröje tele lett icipici gyümölcsrostokkal, amit alig lehet belöle kiszedni, rengeteg munka volt vele. Nekem sokkal jobban bejött, hogy turmix-szal (illetve botmixerrel) pürésitettem a gyümölcsöt és ha csak levet akartam, akkor szitán lecsurgattam.

2011. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát, eléggé macerás. Érdemes körülnézni, és olyat venni,ami könnyen és gyorsan tisztítható, és nem marad benne a lé fele a rostos állományban.

Nekem philips van, de nem igazán vagyok megelégedve vele...

Ja, és akkor vegyél, ha elől tudod hagyni. Ha folyton ki meg be kell pakolászni, akkor egyidő után, már elő sem fogod venni...


Üdv!

2011. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Sejtettem, hogy bajos, ezért kérdeztem inkább meg.

Az első szimpi. Kipróbálom.

Csak azért merült fel bennem, mert babám van és inkább préselek neki gyümilét, mint vegyek valamit E betűst a boltban.

2011. máj. 24. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

smoothie maker:)

nagyon jó,fagyi,gyümölcslé,turmixok.. nemrég óta van,könnyü eltisztítani,egészbe szoktam bele a banánt,almát félbe,és nagyon jól összemixelni.. DE KOMOLYAN!!:)

14L

2011. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok/ metro-ba tudsz venni,nem drága,és nekünk minidig a pulton van:) de neten is rendelhetsz!!nézz utána,érdemes:)
2011. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
Néhány alkalom után újabb felesleges porfogóval gyarapodik a készleted.
2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!