Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Az ásványvíz,...

Melyik a jobb? Az ásványvíz, vagy a csapvíz?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egyszer már kiírtam, de ismét kiírom. A felmérés még nem egészült ki teljesen. Eddig 23 válasz érkezett, de nyár végére feltétlen szükséges a 100 db válasz. Köszönöm szíves együttműködésüket.
2011. aug. 1. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én a csapvizet jobban szeretem.
2011. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is a csapvízre szavazok, az ásványvíz ízét nem szeretem!!!!
2011. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én is csapvíz
2011. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
csapvíz! Magyarországon persze. Itt jobb is a csapvíz, mint az ásványvíz, de Egyiptomban meg nem innám a csapból folyó vizet.
2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

...egyértelműen a csapvíz!

Sokkal zamatosabb és egészségesebb.

Nem beszélve arról a rengeteg műanyag palackról.

2011. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Anno volt egy felmérés, hogy pl. Budán jobb minőségű a csapvíz, mint a drága palackozott ásványvizek.

Nálunk finom és hideg csapvíz van így ásványvizet itthonra sose veszek, max ha kint mászkálok és nincs más alternatíva. A barátoméknál viszont fura ízű és meleg, náluk nem szeretek a csapból inni.

Összességében viszont inkább a csapvíz, ásványvízből csak szénsavasat szoktam venni ha nem vagyok csapközelben. (Ha már fizetek érte legalább bubikat kapjak bele :) ).

2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Csapvizet utálom, tele van baktériumokkal. Mi közel lakunk Lillafüredhez, ott vannak kis kutak, és onnan szoktunk kb. 100 liter mennyiségű vizet hozni. Egyszer lement oda egy fickó, bevizsgáltatta a forrást, és a legjobb iható víz.
2011. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
csapvíz!
2011. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
tisztított csapvíz, úgy, ahogy kifolyik a csapból nem innám meg, mert teli van trutyival, meg minden lebegő sz@rral, de víztisztítóval oké...
2011. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ásványvíz.:P
2011. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!