Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » (2) Melyik a jobb? Ásványvíz,...

(2) Melyik a jobb? Ásványvíz, vagy csapvíz?

Figyelt kérdés
Kérdéssorozatom a nyár végével zárul. Köszönöm az eddigi szavazatokat és a szíves együttműködést a felmérés kapcsán.
2011. aug. 18. 12:42
 1/10 anonim válasza:
nemtudom melyik az egészségesebb, de a buborékos ásványvizet jobban szeretem :)
2011. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ásványvíz mentes, vagy szűrt csapvíz, amit iszok.
2011. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csapvíz, mert olcsóbb és a boltból se kell hazacipelni.
2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férjemnek van egy nagy szódásballonja azt tölteti minden vasárnap.Neki a jó hideg szóda a favorit,a gyerkőcnek és nekem a mentes ásványvíz.
2011. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a palackban valóban ásványvíz van, akkor az ásványvíz. Manapság ami a csapból kifolyik az nem életbiztosítás.
2011. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk itt zalában hévíz környékén hála isten jó a csapvíz szóval én azt szoktam inni. Szüleim meg mindig ásványvizet, de nem fogják fel, hogy a veséjüket teszik tönkre vele.. de nem baj
2011. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a veséjüket teszik tönkre. mert ez ilyen egyértelmű, tudományosan bizonyított tény?

az ember mióta.. iszik, azóta ásványi anyagokat visz be a szervezetébe vízzel.

2011. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aczél az csak egy dolog, hogy van benne de a sok fölösleges szrt amit beleraknak az ásványvízbe (amit mellesleg gyárilag állítanak elő, és esetleg megegyezik a forrás tartalmával az oldott anyag tartalom), szóval azt a sok mindent a vesédnek kell megszűrnie, és mivel ezekben több az ásványi anyag mint a csapvízben.. de nem írom le eléggé logikus szerintem, plusz minden normálisabb biológia tanár el szokta mondani ha a veséről van szó.
2011. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

oké, adom. nem volt teljesen helytálló belekötés.

inkább elvre támaszkodtam, miszerint nem kéne mesterséges sz.arnak lennie benne. :/

2011. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
nem a csap víz és nem is az ásványvíz hanem tiszta házi bor
2011. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!