Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Starbuck kérdés (? )

Starbuck kérdés (? )

Figyelt kérdés

Azt hiszem elég érdekes kérdés lesz... Nem is tudom, hogy fogalmazhatnám meg.

A múltkor voltam a Starbucksban. Beértem az ajtón, léptem kettőt, és a pultos srác és csaj rögtön lerohant a kötelező műmosollyal és kedvességel, hogy mit kérek, és a többi. Hirtelen azt sem tudtam sajnos, hogy merre vagyok arccal, mert sosem voltam kávézóban... Ettől eltekintve szeretem a kávét, a cappuchinot. Mondtam a srácnak kedvesen, hogy egy cappuchinot szeretnék. Aha, de milyet? A fene se tudja - gondoltam hirtelen. Kérdezte, hogy mekkorát? Mondtam, hogy közepeset, holott fogalmam se volt, hogy miből lehet választani... Kérdezte, hogy itt fogyasztom, vagy elviszem. Mondtam neki, hogy itt, és ezzel nem is volt gondom. Ezután láttam, hogy csinálja a másik srác, így ott álltam, és megvártam. Majd köszi, és kimentem. A cappuchino tetején kb. 5 centi hab volt, ami miatt alig tudtam inni, és mikor megittam, az alján is maradt egy csomó. Valamint tök keserű volt az egész. Ekkor azt hittem, hogy valami kavaró-eszköz kellett volna... Azt el kellett volna vennem valahonnan? Vagy alapból ilyen sz*r az íze, és nem kellett volna megkavarni? Jól tettem, hogy ott megvártam a pultnál? Annyira gáznak éreztem magam akkor - és érzem magam a mai napig emiatt - hogy többet nincs is kedvem bemenni.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy "hogy kell ott viselkedni"? Tudom, ez így bénán hangzik, de remélem értitek, hogy mire gondolok. Minden érdekelne, ami ezzel kapcsolatos. Köszönööm:)


2011. aug. 1. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésben: "StarbuckS" (lemaradt az S betű.. :) )
2011. aug. 1. 17:53
 2/5 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés... Hogy kell ezeket kimondani? --> Caffé Mocha, Caramel Macchiato, bagel
2011. aug. 1. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
'káfé mokka'? 'karamel mahhiátó' 'bégel'
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"azt meg azt meg egy olyat is"
2011. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a magyar Starbucks ritka sz*r, bar bocsanat. Mindenhol jobb, de persze az igazi AMerikaban, ahol az oshazaja is van (: Nekem volt szerencsem Seattle-ben, a vilag elso Starbucksaban kaveznom, es egyszeruen isteni volt ott, de egesz Amerika szerte.
2011. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!