Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is lopkod a hűtőből?

Más is lopkod a hűtőből?

Figyelt kérdés
Nálunk többnyire hétvégén van nagy sütés-főzés. Én bevallom, a napi ebéd után szívesen sőt előszeretettel lopkodok egész délután a maradékból, amikor az már a hűtőbe került. Ez úgy néz ki, hogy minden pohár sörért ha kimegyek, és minden vécézés után. A párom ezért haragszik. Ti hogyan látjátok?
2011. aug. 6. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez miért lopkodás? Nem más tulajdonát viszed el :) Vagy így nem jut a többieknek? vagy nem lesz étvágyad vacsoránál? Miért haragszik a párod?


Nem örül, hogy ízlik neked, amit készített?

2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

??? ezt most nem igazán értem :S

saját hűtő? mert akkor még sírok is ezen a kérdésen :'D

am sztem a párod nem azért haraxik, mert lopkodsz a hűtőből, hanem azért, mert egész nap zabálsz

2011. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem, hogy ebéd után még miért kell enni. Ha nem elegek az adagok, vegyél ki még ebédnél többet.
2011. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Hát ha az én hütömből lopkodnának,biztos pofánvernék valakit... :D
2011. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem lopsz, mert a sajátodat eszed.

De az nem jó, hogy egész nap eszel, mert el fogsz hízni.

2011. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Én olyankor vagyok mérges az ilyen "lopkodásért", ha két napra főzök, mert tudom, hogy másnap nem lesz időm rá. És ilyenkor az én jó uram egy nap alatt eltünteti az egészet, másnap meg unott arccal eszik szendvicset, mert nincs meleg kaja. Úgyhogy a válaszom, egy határozott igen. Ezért én ilyen esetekben becsomagolom annyira, hogy ne legyen kedve kicsomagolni a barátomnak az ételt, és probléma megoldva. De egyébként ennél nagyobb baj sose legyen!
2011. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Természetesen saját hűtő, és csak ketten vagyunk. De ha én "sörkorcsolyának" elcsenek 4-5 rántott patiszonszeletet miközben ő délután szundít, akkor szerinte ez lopkodás. Persze alkalmanként ő is csór a sörömből, csak én ezért nem haragszom :-)
2011. aug. 6. 19:31
 8/22 anonim ***** válasza:

Kérdezd már meg a párodat, hogy neki hogy esne, ha kíván valamit, jól esne neki valami, és megtiltanád neki, hogy egyen.

Kicsit bele kellene gondolni a helyzetbe a másik szemszögéből, és szerintem már meg is lenne oldva a probléma.

Vagy ha még ezután is morcoskodna miatta, akkor ott már nagy gond van. Mármint a személyiségben.

2011. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ebböl pár év múlva lesz gond, amikor 20 kg-mal nehezebb leszel ezek a lopkodások miatt. 4-5 szeret rántott akármi azért már egy komplett ebéd mennyiségre, ha ezt csak úgy menet közben elnassolgatod délutánonként többször is, akkor ne csodálkozz, ha elhizol.
2011. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Engem is bosszantana, nem azért, mert sajnálom az ételt, csak baromira idegesít, hogy odaáll valaki és a hűtőből eszi ki a kaját (úgy, hogy beleeszik az egészbe) ahelyett, hogy kiszedné egy tányérra és azt enné meg.


Hálistennek a jelenlegi párom nem ilyen, de volt már szerencsém ilyen férfihoz. :)

2011. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!