Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is lopkod a hűtőből?

Más is lopkod a hűtőből?

Figyelt kérdés
Nálunk többnyire hétvégén van nagy sütés-főzés. Én bevallom, a napi ebéd után szívesen sőt előszeretettel lopkodok egész délután a maradékból, amikor az már a hűtőbe került. Ez úgy néz ki, hogy minden pohár sörért ha kimegyek, és minden vécézés után. A párom ezért haragszik. Ti hogyan látjátok?
2011. aug. 6. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ezt nem nevezném lopkodásnak, örülök, ha eszik a párom, ha jólesik neki és megkívánja, hát egyen
2011. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
És ez csak hétvégén van így jobban?? Mert akkor szerintem ezzel nincsen gond :) És ez nem lopkodás csak nassolás. :) Egyél amennyi jól esik. :)
2011. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát ha éhes vagy, egyél. Mondjuk az engem is zavarna, ha betenném a maradékot a hűtőbe, és valaki állandóan rájárna, miközben én abban a hitben vagyok, hogy marad még másnap ebédre is.

A másik az, hogy ugye az első mondatom az volt, ha éhes vagy, egyél. De nekem úgy tűnik, nem is vagy éhes, csak úgy eszel belőle, mert ott van. Na ez viszont marhára egészségtelen.

2011. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket zugevőknek hívják.

Amúgy nem tudom, miért, de engem is idegesít, ha apám "lopkod" a hűtőből. De mondjuk ő főleg éjszaka teszi.Engem azért zavar, mert egye magát tele egyszer valaki, utána 3 óra múlva mondjuk egyen megint, de rendesen, az asztalnál, ne csak úgy benyúlkájon, egy két harapásnyiért. VAGy egyetn rendesen, vagy ne. Ez inkább olyan nassolás. Én nem sajnálom, csak ídegeseít, hogy látom,hogy sunyiba csinálja.AMúgy te nem vagy elhízva? Mert apám igen, és azért is szólunk mindig rá, meg ő cukorbeteg is , és nem hiányozna neki a plussz kalória.Nem nálatok is ez a baj?Meg én nem értem, ha egyszer valaki jóllakik, hogy tud már egy fél óra múlva megint enni?

2011. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem értek itt néhány válaszolót. Mi hétköznap akkor eszünk ha éhesek vagyunk. Hétvégén meg általában egyszerre Ha egy nap 6x vagyok éhes akkor 6x eszek. Otthon van a kérdező, akkor eszik amikor kedve van. Szerintem csak csipeget. Ilyet mi is szoktunk. Én még nem vagyok felnőtt de ha egyszer lesz férjem/gyerekem akkor nem fogok érte haragudni. Nem értem miért rossz ez
2011. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Kedves utolsó. Azért rossz, mert sok ilyen hűtőrejáró ember nem azért eszik, mert éhes, hanem csak úgy, mert unatkozik, vagy nem is tudom miért. Ez egészségtelen szokás. Ez az egyik. A másik meg, hogy majd ha te főzöl a saját otthonodban, te is meg fogod érteni, hogy amikor megcsinálsz valamiből egy nagyobb adagot, mondjuk úgy, hogy annak a fele még jó lesz vacsorára is, akkor marhára idegesíteni fog, hogy jééé, délután egykor még volt egy egész étkezésre való, este hétkor meg már csak két falat árválkodik ott.
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Nos én nem félóránként vagy tízpercenként "lopkodok" hanem úgy max 1-2 óránként, de csak ilyen könnyű kajákat, néha szendvicset is csinálok. Amikor bejövök vele a szobába, a párom csak mosolyog, és megjegyzi: - már megint lopkodtál. Nincsen belőle különösebb gond, inkább csak engem zavart kicsit. Nem vagyok(tudomásom szerint) cukros, de aktív fizikaI munka mellett vagyok 110 kiló 186cm magas. Ja és nem keveset főz/süt (általában nem is egy napra) hanem alkatomhoz illően. :) Húst és zöldséget gyümölcsöt fele fele arányban eszek(párom vegetáriánus) Vöröshúst nagyon ritkán. Inkább csirke vagy hal vagy gomba,karfiol,tök,brokkoli...stb egyéb zöldséges ételek a menü.
2011. aug. 6. 21:47
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

De sótlan itt mindenki! :))


Egyik része itt savanykodik a tulajdonjog kérdésén, másik az orrát húzogatja a hízásra, harmadik rész meg fanyalog az ízlik-nem ízlik dolgon.. csak vicc, emberek, egy kis életet belétek:)))

Én is szoktam ilyet, általában úgy teszek,mintha csak tölteni akarnék egy pohár ásványvizet, s akkor csórok egy kicsit a kajából, vagy egy kis desszertet - olyankor szokott lenni, amikor túl finom volt a kajcsi, de már kínos lenne egy új adagot venni, vagy egyszerűen csak annyi már nem kellene. Az én párom,ha észreveszi, mindig nevet rajta...


25/L

2011. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért lenne kínos a saját szeretteink körében az, hogy én még ennék egy kicsit (bár már ebédeltünk), és szedek a hűtőből még egy adagot, vagy csipegetek ott helyben.. ????? ez miért bűn? miért lopkodás? miért nevetséges?? miért gáz??? miért ciki??? hiszen nem egy boltban csipegetsz, nem egy kollégium hűtőjéből eszed el mások kajáját... hanem OTTHON!!! nem véletlenül van az a jó kívánságunk is, hogy: ÉREZD MAGAD OTTHON!! kérdem én.. Ti hogy tudjátok otthon érezni magatokat, ha ilyen dolgokon bosszankodtok??? Am meg, sokan írták, h majd megtudod, Te és Te blabla.. h milyen az, ha főzöl, annyit, h estére is jusson, vagy másnapra.. és mégis elfogy.. Nos, akik ezt írták, azoknak üzenem a következőket: 1. örülj, h finomat főzöl és elfogy!! 2. ha nem enne belőle senki, akkor puffognál.. 3. ha tudod, h a 3 napra elkészített kaja sem elég az otthoniaknak, akkor talán el kéne gondolkodni azon, h milyen új fogásokat kéne bevezetni, vagy csak több alapanyagot megvenni, és még több ételt főzni
2011. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%
MERT NE EGYÉL BELE AZ EGÉSZ KAJÁBA! Szedjél magadnak, nem sajnálom, de belenyúlkálni nem kéne.
2011. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!