Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is lopkod a hűtőből?

Más is lopkod a hűtőből?

Figyelt kérdés
Nálunk többnyire hétvégén van nagy sütés-főzés. Én bevallom, a napi ebéd után szívesen sőt előszeretettel lopkodok egész délután a maradékból, amikor az már a hűtőbe került. Ez úgy néz ki, hogy minden pohár sörért ha kimegyek, és minden vécézés után. A párom ezért haragszik. Ti hogyan látjátok?
2011. aug. 6. 19:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

Én is szoktam falatozni az étkezések között mikor valami nagyon finom kaja van. A férjem is. Ez teljesen más, mintha szedne tányérra az ember, és úgy enné. Így sokkal finomabb:).

Ha véletlen a férjem csipegeti el a kaja nagy részét, és nem marad estére, akkor mi a gond?! Nincs főtt étel vacsira?! Ő ette meg! Valószínűleg látja, hogy hogyan fogy, és nem fog magától újra termelődni, tehát tudja mire számíthat a vacsival kapcsolatban. Ha pedig én eszem meg, akkor is biztos sejti, hogy amit valaki eszik, az fogy. Vagy dobok össze valami gyorsat, vagy eszünk hideget. Vagy a férjem dob össze valamit. Megbeszélés kérdése.

Az ember a saját otthonában hadd érezze már magát otthon!

Mi ha észre vesszük, hogy a másik épp falatozik a konyhában "titokban", akkor csak nevetve kiszólunk, hogy -jó étvágyat-.

Kérdező, ezt már nem is annyira neked írtam, hanem azoknak a hozzászólóknak, akik meg akarják szabni a másiknak, hogy mikor és milyen formában egyen. Az otthonában.:(

2011. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21:37

Szerintem a hűtőben van más is az ebéden kívül... :)

2011. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!