Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Semmi erőset nem ettem meg,...

Semmi erőset nem ettem meg, most hogy lehet?

Figyelt kérdés

Soha nem ettem meg az erős ételeket... 3 hónapja meg húsokhoz kiskanállal eszem az ErősPistát vagy a chili paprikát. Van amikor csak azért eszek sós ételt hogy tudjak valami csípőset enni. Műfaterom is így volt ő meg 3 napja eszik mindent úgy hogy erős legyen. Mitől lett ez nálunk? =D


18/Lány


2011. aug. 11. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami miatt kívánja a szervezetetek azt az anyagot ami az erős dolgokban van.De,h.miért?Ki tudja? a szervezetre jó hatással van,de a sóval vigyázz!Abból kevés is elég!!
2011. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan is van sokszor hogy a sót kívánom, sokszor azért eszek meg egy paradicsomot magában hogy jól megtudjam sózni. Ha én főzök itthon amikor ugy vagyok hogy "még kéne bele egy kis só" akkor nem rakok bele, mert a többieknek már az nagyon sós lesz. =)
2011. aug. 11. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

az ember ízlése az élete folyamán sokszor változik.amit gyerekkoromban imádtam, most nem szívesen eszem meg, és fordítva is előfordul.

a gyerekeket általában óvják a csípős ételektől,miattuk nem főznek csípősen, és a felnőttek külön paprikázzák meg

az ételüket.

ezért lehet, hogy nem is tudják milyen a csípős érzés.

aztán felnőnek, egyszer megkóstolják, és láss csodát, ízlik nekik:))

múltkor itt volt a 4 éves unokám, és virslit kért kecsappal,de csak csípős volt itthon.

szóltam előre, hogy babám ez csípős lesz...sziszegve ugyan, de mondta, hogy mama ez nagyon finom:))

üdv.

2011. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez rám is igaz hogy amit gyerekként imádtam ma már meg nem enném, és fordítva is. A zellernek a szagától rosszul voltam most meg legalább 1x egy héten kell valami formába zellert ennem mert kívánom.

Az unoka aranyos lehetett a csípős kechuppal :)

Minden jót kívánok!

2011. aug. 11. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi, nagyon kedves vagy:)Neked is minden jót!

üdv.

2011. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!