Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Többi lent

Kinek van igaza? Többi lent

Figyelt kérdés

amikor anyáék hazajönnek mindig ott oltogatnak hogy olyan hülye vagyok hogy egész nap semmi főtt kaját nem eszek

közbe én csak azért nem eszek mert amikor még most csinálták a kaját,az finom,meg minden,de mikor beteszik a hűtőbe,akkor átveszi a szagát meg az ízét a többi kajának,és nekem másnap azt már nincs gesztusom megenni :S

mert kisit tényleg durva szerintem hogy a nokedlinek már ilyen nyers szalonnás-nem tudom milyenes íze van ..

és mindig amikor ezt elmondom anyámnak hogy azért nem eszek mert ilyen másnapos íze van a kajáknak,nem hisz nekem,és elkezdi mondani hogy dehogyis van másnapos íze

közbe tényleg átveszi a többi kaja ízét

kinek van igaza?

és a másik hogy milyen kaját csináljak ami hamar elkészíthető és nem bonyolult?

mert akkor már inkább főznék magamnak mindennap külön valami kaját

13l


2011. aug. 19. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Pucold ki a hütőt, mindent rendesen csomagolj el, nem lesz ilyen gond.
2011. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. a hűtőt rendszeresen tisztítani kell

2. főtt ételeket csak lezárható műanyag edényben tegyetek a hűtőbe

2011. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

csak szerintem nem lenne elég olyan műanyag doboz XD

mert úgy szoktak hogy mindig csinálnak annyi kaját hogy vagy 10-20 főnek is elég lenne és utána napokig azon élünk.

csakhogy ők még közbe is csinálnak egy csomó kaját azért a legvégén végül minden ott romlik meg a hűtőben.

meg azt is úgy imádom komolyan,amikor babgulyást csinálnak és annyit csinálnak hogy a fagyasztóba is ott van vagy 20 dobozban már legalább 2-3 éve a babgulyás ..

2011. aug. 19. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy ne főzzenek annyit. Amúgy sima lábasban, edényben is el lehet rakni, csak le kell rendesen takarni.
2011. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy szoktuk,lábasba elrakni de valamiért mégis átveszik egymás szagát pedig végülis rendesen levan zárva
2011. aug. 19. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
folpack
2011. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
he?
2011. aug. 24. 14:45
 8/8 A kérdező kommentje:
jaaa hogy olyan átlátszó izét tegyek rá?
2011. aug. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!