Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vendég érkezik ma délre. Mit...

Vendég érkezik ma délre. Mit készítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerősöm ma fog kora délután hazajönni pár hónapos külföldi munka után. A probléma az, hogy nem tudom mit főzzek neki. Estére lesz majd egy meglepetés vacsoraszerűség a barátainál, de addig is kéne valami vendégfogadásként.


Arra gondoltam, hogy csak sima gyors halas tésztát, meg pudingot csinálok, csokis keksz, üdítő meg fagyi van. De ezeket annyira nem ideillőnek érzem.


Mit kéne kaját készíteni ilyenkor? Estig nem eheti tele magát, de azt sem akarnám, hogy rosszul essen neki a fogadtatás.


Ötletek?


2011. aug. 20. 10:03
 1/10 A kérdező kommentje:
A másik. Nem tudok nagyon főzni, csak gyors, félkész kajákat csinálni. Rendeljek kaját?
2011. aug. 20. 10:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rendelj pizzát, vagy süss ki pár pipiropit és csinálj hozzá friss zöldsalátát (paradicsom, ubi, káposzta, paprika stb. egy kis tejfölös öntettel). Az nagyon hamar meg van, és mindenki szereti. És ilyen melegben nem is kell ennél több, desszert meg úgy is lesz hozzá.
2011. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

franciasaláta+fasírt?(zacskós mirelit, ha félkész kaját akarsz:D)

+még vmi más saláta, pl krumplisaláta, tzatziki, vagy görög saláta friss feta sajttal:D

Ezektől tuti nem lesz dugig!

Remélem segítettem. :)

2011. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A puding maradjon. :D

csinálj vmi salátát, az könnyű, még úgyis h elkészíteni. Nézz körül neten. Vagy a tészta nem rossz ötlet, csinálhatsz milánóit, vagy a maggienak meg ezeknek vannak ilyen porai, ami nem annyira rossz és elvvileg egész könnyű. Nem a levesekre gondolok hanem a többire.

2011. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Salátának való nincs itthon sajnos, úgyhogy azt csak rendelni tudnám. Cézár saláta? Tonhalas saláta? Stb saláta?


Viszont ehhez a halas tészta jó?

2011. aug. 20. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
veszel raviolit es megfozod. Ut utan az biztos jolesne neki.
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm. ravioli, kigugliztam.:) Ezt mivel szokták tálalni megfőzés után?
2011. aug. 20. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Tonhalas az jó. De milyen az a halas tészta?

Raviolit egyszer rukkolával láttam, mi asszem tejföllel meg sajttal ettük. :P

2011. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Raviolit láttam már h pl. paradicsommártással eszik és a tetejére reszelt sajt
2011. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

halas tészta:


tonhal konzerv, tejszín, 1-2 kanál liszt, penne tészta összekeverve. Finom:)

2011. aug. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!