Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel tarthatom...

Ezzel az étrenddel tarthatom a súlyom?

Figyelt kérdés

Nem akarok többet fogyni, szüleim már így is ki vannak, hogy milyen vékony vagyok (170/60), de hízni se szeretnék.

Suli alatt így alakulna az étkezésem:

reggeli: zabkása gyümölccsel vagy tk pirítós zöldséggel, sonkával plusz gyümölcs joghurttal vagy müzli gyümölccsel és joghurttal. Ezek mellé még minden reggel megiszom egy bögre teát, egy kávét és fél deci narancslevet.

tízóraira gyümölcsöt vinnék vagy szendvicset attól függően hány órám van, majd itthon ebédre kb. 3-4 körül amit anyával főzünk.

Vacsorára mit és mennyit ehetek?

Mozgás egy héten 2x zumba, plusz a tesiórák és lehet teniszezni is fogok járni.

köszi.


2011. aug. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én 175/59 vagyok, és ennél sokkal többet eszek.
2011. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számold ki a kalóriaszükségletedet és azt, hogy egy nap mennyi kalóriát viszel be. Ha a kettő megegyezik, súly tartasz.
2011. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem tarthatod, meg legalább egészséges az étrended...
2011. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy fogyókúrás étrend. Kivéve, ha főtt étel van vacsira is, akkor jó...
2011. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel fogyni fogsz, nem pedig súlyt tartani. Bár a vacsorától függ. Akkor is egyél az ebéd maradékából egy fél adagot.
2011. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit változtatnék, hogy egyél tízóraira valami komolyabb kaját, az agynak szénhidrát kell!
2011. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt,itt utána tudsz számolni,hogy mennyi kalóriára van szükséged a súlyod tartásához.

[link]


26/N

2011. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :)
2011. szept. 3. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!