Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS! Minél többen írjatok!...

SOS! Minél többen írjatok! Mit süssek, főzzek Édesanyukám szülinapjára?

Figyelt kérdés

5 nap múlva lesz anyukám szülinapja,és ez olyan hamar elmegy,mert még a hozzávalókat sem vettem meg,nagyon hamar itt lesz és én meg itt állok tanácstalanul!!! Kérlek szépen titeket,hogy minél többet írjatok!!!

Nagyon köszönöm!!!!!!


2011. aug. 30. 17:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát azért tudok főzni,szóval sütöttem már sokat meg főztem is már,de mondjuk ilyet,hogy húsleves..nem tudok :)
2011. aug. 30. 18:16
 12/16 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos vagy, hogy ilyen meglepire készülsz:)

én is ajánlok valamit, de már eddig is nagyon ötleteket kaptál.

pl.

brokkolikrémleves, levesgyönyggyel

mexikó zöldségmixszel töltött, rántott csirkemell,hasábkrumplival, friss paradicsomsalátával,amire friss bazsalikomot szórsz.

gyümölcsös rizspuding.

ha valamelyik konkrétan érdekel, szívesen leírom.

üdv és sok sikert.

2011. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én pont így voltam múlthéten, ugyanebben a cipőben, és sikerült kitalálnom egy négy fogásos terítéket: előétel -cukkinival töltött krumplitutajok, levesnek brokkolikrémleves, főételnek spagettit, desszertnek kis csokipohárkálkat, amiket mascarponés - málnás öntettel töltöttem meg. Isteni volt!:D:) Anyukám utána azt mondta hogy ennél szebb ajándékot nem is kaphatott volna, úgyhogy ez nagyon jó ötlet, hajrá!!:))
2011. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mátrai borzaska :) (párizsi szelethez hasonló, csak krumpli bundában van a husi... nagyon finom!).
2011. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy gyakorlott szakács, akkor inkább egyszerűbb ételeket válassz.

Egy gyümölcslevest elkésziteni elég egyszerű, és finom is. Főételnek Egy sültcsirke, vagy töltött csirke rizzsel és krumplipürével, vagy pároltzöldséggel.

Tortának vagy egy túrótortát választanék, vagy egy egyszerű piskótát (tortaformában) és azt meg tudod tölteni csokikrémmel, vagy diókrémmel.

Sok sikert a főzéshez.

2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tyúkhús leves zöldségekkel,csiga/cérnametélt/reszelttésztával.

Burgonyapüré/Kukuricásrizs/Rizibizi/ sült csirkével/ sertéslapockával/Oldalassal/

Uborkasalátával/Krumplisalátával/Kukoricasalátával

Gyümölcstorta/Brownie vanilliafagyival/Oroszkrémtorta/Csokitorta/Joghurttorta :


:))))

2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!