Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Károsak az olcsó kólák?

Károsak az olcsó kólák?

Figyelt kérdés
Lidl-ben láttam extrém olcsó kólát,39 Ft 2 liter.Mitől ilyen olcsó?Káros a fogyasztása?
2011. aug. 31. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igazából majdnem mindegy is, hogy mennyibe kerül, az összes káros, pedig én is nagyon szerettem, de leszoktam róla, pont ezért..
2011. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd meg az eredetinek meg a gagyinak az összetételét és kiderül mennyire másak.egyébként azt hallottam ha tesco-s kólát pl a pepsi gyártja..
2011. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a drága is káros, úgyhogy végülis tök mindegy
2011. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerintem is ugyanannyira káros a drága is, mint az olcsó.

Én sem nagyon iszom őket, de azért van olyan, hogy megkívánom, ilyenkor soha nem az árát nézem hanem, hogy finom is legyen. Az olcsó üdítőket édesítőszerrel nyomják tele. Én nem szeretem ennek az ízét. Ha már édes, akkor legyen az igazi cukor. Különben, meg, ha kiöntöd egy pohárba és egymás mellé teszed őket, akkor látod a különbséget. Az olcsó az szerintem vizesebb. Színtelenebb.

2011. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!