Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan vihetnék az iskolába...

Hogyan vihetnék az iskolába egészségesebb tízórait?

Figyelt kérdés
Általában péksütit vagy szendvicset viszek az iskolába. De ezektől eléggé lehet hízni, és mivel itt volt a nyári szünet ezért ezekből kevesebbet ettem, és láccik is rajtam. Mit vihetnék a sok péksüti helyett, ami viszont tápláló is de mégsem hizlal annyira?
2011. szept. 1. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

ma 22:32

Kár veszekedni szerintem, mivel én látom magamat, szerintem jobban fel tudom mérni, hogy zsír vagy izom volt, és én tudom csak, hogy a leírtakon kívül még miket ettem. :)

2011. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem például az ementáli sajtot és az almát apró kockákra vágva. De megcsinálhatod ugyanezt sajttal és körtével, vagy tehetsz hozzá félbevágott diót, úgy is nagyon finom.
2011. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a sok hülyeséget.


Vigyél 2 deci tejet meg egy kiflit oszt jónapot. Ha unod, vigyél lekváros buktát, vagy kakaós csigát. Meg aktuális alma-körte-szőlő is mehet. Nem kell túlbuzzizni ezt a kérdést sem. Áh, majd elfelejtettem, teljesen jó a párizsis zsemle is, ha éhes vagy. Ha meg nem, nem kell annyit zabálni.

2011. szept. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Saláták :) nagyon finomak és egészségesek.
2013. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Az osztalytarsaidtol függ. Ha normlaisak szinte bármit ha fikazok meg belekotosek akkor csak olyat aminek nincs jellegzetes illata (pl a kelkaposztanak van ügye). Vihetsz zabpehelykasat,vagy házilag csinálsz túrókremet stb. Vagy esetleg egy termoszban shakeket :D nagyon finomak
2015. ápr. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!