Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz hogy, a McDonald's egy...

Igaz hogy, a McDonald's egy kalap szart nemér egészségtelen ételek hízlalü kaják?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Való igaz, a mértékletességen és az odafigyelésen múlik. Na és persze azon is, hogyha bekajáltál, utána leülsz tv-t nézni egy nagy üveg kólával, vagy emésztés után inkább elmész futni, úszni...vagyis sportolni.

Egy hamburgertől még nem leszel azonnal kövér, pláne, ha 2 havonta eszel egyet. Csak az nem mindegy, hogy a közbenső időben mit, mennyit eszel és hogyan mozogsz.


Üdv!

2011. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Divat szidni a McDonaldsot, mert sikeres meg amerikai, de amit a sarki szendvicsesnél veszel, az ugyanolyan. Nem túl egészséges folyton ezt enni, de ha folyton salátát eszel, abba is beledöglenél, arra mégse mondják, hogy hú, de egészségtelen. Ami meg a Super Size Me filmet illeti, igaz, hogy nagy publicitást kapott, hogy meghízott a McDonaldstól a csóka, csak érdekes módon senkinek nem sikerült utánacsinálni, aki a film megnézése után megpróbálta...


A net meg tele van ilyenekkel, hogy „200 kiló vagyok és fogynom kéne, de megettem öt hamburgert, mert nem bírtam ellenállni, ez a csúnya gonosz Meki hibája, tiltsák be”, ezekre nem kell hallgatni. Nekem kifejezetten jól jönne, ha hizlalna a mekis kaja, de nem hízom tőle :(

2011. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

most komolyan, van olyan kai csodálkozik hogy a film megnézése után nincs olyan ember aki újra végigcsinálja? mintha te mernél válallkozni

egyébként ha alapból is egészségtelenül eszel teljesen mind1 hogy havonta ott kajálsz. bár ha annyira foglalkoztat az egészséged ki lehet bírni hogy inkább hazamész és csinálsz egy szedvicset vagy ilyesmit.

és a hízás nem attól függ hogy a kaja mennyire egészségtelen.

2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!