Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz hogy, a McDonald's egy...

Igaz hogy, a McDonald's egy kalap szart nemér egészségtelen ételek hízlalü kaják?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 20:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ja fincsi 2 havonta 1x megzek egy burgerkinges Whoper menüt az nem gaz nem?
2011. szept. 6. 20:44
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát egészségtelen ételek, amik tönkretesznek, az tény, de hogy egy kalap szart nem ér, azt nem lehet mondani, mert óriási biznisz.
2011. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Igaz, de amit otthon eszel valszleg az is... Igaz nem tudom mit eszel otthon, de: a bolti felvágottak nagy része, a pékárú nagy része, a kényszerérett zöldségek, gyümölcsök ugyanúgy szart sem érnek. Sőt, a felvágottak talán még károsabbak, mint a húspogácsa. A rágcsálnivalókról meg ne is beszéljünk...
2011. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden étel halálos, hiszen az étel éltet, az élet pedig halálos. :)


Egyébként 2 havonta 1 lóf@sz. Amúgy, ez chipssel és oldalassal is simán működne, ha fél évig nem ennél mást. :)

2011. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha egyébként normálisan kajálsz. Ha meg nem, úgyis mindegy... :)
2011. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Offthewall ***** válasza:
100%
Én ezt kijavítanám. Kérhetsz 1 mekiben is gyümölcssalátát, meg csirkés salátát, mellé vizet, gyümölcslevet, BIO tejet, stb... más kérdés, hogy az olyan mintha 1 bordélyházba mennél 1 arcrapuszit kérni, és 1 d.gást számolnának föl :D Szóval nem az igazi. Aki meg 200 forintos "sajtburgert" kér, azt meg tudom érteni, de így járt. Tehát nem nem attól lesz 1 kaja egészségtelen, hogy 1 sárga M betűs egységnél fogyasztod, hanem ha a klasszikus termékeikből mértéktelenül fogyasztasz. De a mai elmebeteg magyar étkezésnél, párizsi hurka stb. nem károsabb. Ennek ellenére én nem sűrűn eszek mekit, mondhatni rühellem. De azért lássunk már tisztán. Azon a válaszon meg el dobom az agyam, hogy valóba nem egészséges, ezért eszik hurkát fehér kenyérrel meg csalamádéval. Ja, hogy az egészséges... Én azt hittem, a csirke-pulyka-hal rizzsel, zöldségekkel... Te jó ég, lehet nem is attól gyúrtam ki magam, és nem voltam még kórházban sem mióta élek? Valaki hurkáscsalamádé infuziót nyom belém éjjelente, mert az egészséges. AZ adja a kraftot akkor :DDD
2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

2 havonta egyszer nyugodtan lehet ott enni,semmi bajod nem lesz.

Ha tudnátok mi megy egy húsfeldolgozó üzemben (én tudom) vagy egy pékségben (én tudom) ,soha többet nem ennétek se kenyeret,se felvágottat az is biztos. Kicsit túl van "antisztárolva" a megdonálc,rengeteg olyan kaja van amit az emberek nap mint nap fogyasztanak,és legalább annyi adalékanyag (meg patkány,egérszar,taknyos zsebkendő,húsipari hulladék -értsd "enyhén" rohadt állati maradványok,amiket akutyámnak sem adnék oda) van benne mint egy mekis hamburgerben,ahol legalább a higiéniára szigorúan figyelnek.

Nem kell túlzásokba esni semmivel,mértékkel mindent lehet fogyasztani.

2011. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerintem több káros és undorító adalékanyag, melléktermék van pl 20dkg párizsiban, mint egy sajtburgerben
2011. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz, egyszer egy meghökkentő filmet is láttam a Spektrumon, néha ennek ellenére betérek, imádom a halas szendvicsüket. Most az új Gourmet is fantasztikus. Ja és az almás pitéjük sem akármi.
2011. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a lényeg, hogy más kaják, amiket megeszel akár egy másmilyen étteremben, akár megveszel boltban, azok is lehetnek ugyanolyan egészségtelenek. Én szeretem, kb 2 hetente kajálok ott. És arról én is hallottam, hogy egy pékségben mik mennek. Szóval...
2011. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!