Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni így? (milyen...

Lehet fogyni így? (milyen rövid kérdés! )

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sok édességet ettem és nem figyeltem oda arra, hogy mit eszek, a mozgás meg eszembe se jutott. Ha most elhagyom az édességet, odafigyelek az étkezésemre (nem diétázom, csak életmódot váltok), illetve minden nap egy órát sportolok, akkor fogyhatok? Vagy ez így nagyon kevés a fogyáshoz? 5 napja csinálom ezt, eddig nem nagyon történt változás, fél kiló ment le.
2010. jún. 30. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy fogyni fogsz. És fél kiló 5 nap alatt az tökéletes. Legalább tartós lesz.
2010. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az jó, de a fél kiló fogyás nagyon kevés ekkora változtatás után.


Valóban 0,5-1 kiló az ideális fogyás hetente, de az első héten nem ritka a 2 kiló minusz (vízveszteség, üresebb gyomor stb...), főleg ha tényleg 1 órát sportoltál a semmi után.


Ha van kedved nem ártana elmenni orvoshoz, hogy kivizsgálja mi állt a túlsúly mögött. Lehet cukorbetegség vagy hormonzavar is az oka.

2010. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az volt gyanús, amit a második válaszoló írt, hogy talán többet kellene az elején fogyni. Akkor a módszer azért jó, nem? Mindenesetre jövő héten amúgy is megyek orvoshoz, akkor rákérdezek erre is.
2010. jún. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!