Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fenékről fogyni?...

Hogy tudnék fenékről fogyni? (alul még 1 kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretnék fenékről fogyni.

Azonban azt olvastam itt,hogy edzéssel az izmot nevelem és úgy még nagyobbnak látszik.

Ráadásul OFF: még azt szeretném kérdezni,h izomból nem lehet fogyni?


( Fenékről : jöhet evéssel,edzéssel,futással,sportal kapcs. bármilyen módszer,amitől legfogyhatok)


2010. nov. 14. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem, izomból lehet a legjobban fogyni. Ugyanis az izomnak több az energiaigénye (vagy mi O.o) szóval hogyha koplalsz (fogyókúrázol) a test erre úgy reagál, hogy baj van, ezért az izmot adja le először, hogy ne legyen olyan sok a fogyasztása, és 'túléljen'. De az egyáltalán nem jó... Inkább edz, és közben meg ne egyél olyan sokat, akkor izmod is lesz meg fogysz is :D De egyébként ajánlom ezt [link] először én is azt hittem hogy h.lyeség, de tényleg jó.
2010. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen,csak hát nagyon izmos a vádlim is, kb 4 évig kosárlabdáztam,és nem akarok ilyen izmos lábakat :(:D
2010. nov. 14. 10:49
 3/3 cydor válasza:

az a baj, hogy ha izmot veszítesz, és utána mégis visszajön (jojo) akkor az már tiszta zsír lesz.

nálad ha a sport miatt erős az izomzatod, és nem zsírlerakódás, akkor állj át szálkásító edzésre.

ki fognak vékonyodni az izmaid. ha nem edzel sokat, vissza is fejlődik, de akkor félő hogy zsírpárnák rakódnak le bele, ezért a mozgást ne hagyd abba, csak végezz kevésbé erős, terhelés nélküli mozgásokat.

2010. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!