Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni hatásosan...

Hogyan tudnék fogyni hatásosan és gyorsabban? +Pár kérdés

Figyelt kérdés

fiú vagyok , valami diétára gondoltam , és leírnátok hogy ilyenkor miket lehet enni ?

Valahol azt hallottam hogy ugyan azt lehet enni mint eddig csak kevesebbet ez igaz ?

de ez miért van hogy nem eszek sokat este 6 után se eszek de nagyon lassan fogyok , vagy lehet hogy nem vettem volna észre ?


2011. aug. 2. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

6 után nem enni hülyeség, olvasd el az alapokat...

2011. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl. mindent lehet enni, csak kevesebbet, mert elég egészségesen kajálunk.

Ha te sült krumplit nyomsz hetente 5-ször majonézzel vagy pörkölttel, és napi 2 liter kólát iszol, hiába eszel fele annyit, az attól még sz*r.

2011. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem , szendvics ,rudi
2011. aug. 2. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az számít mikor eszel, hanem mennyi kcalt és abból mennyi a szénhidrát, mennyi a fehérje és a zsír illetve a rost. Egyél nagyon sok zöldséget, cukkini, répa, hagyma, gomba, paradicsom, paprika, uborka stb. Ezeknek a legalacsonyabb a kcal tartalma. Köretnek kiváló. Ebédre egyél csirke és pulykamellett, vagy combot. Egyél halat. Ha reggelire tojásrántottát eszel paradicsommal, ebédre zöldség+ sovány hús, vacsira pedig gyümölcs garantáltan fogyni fogsz. Itt a nyár, görögdinnye szezon, szentem ha megeszel egy fél görögdinnyét úgy jóllaksz hogy másnapig nem kell semmi.. kezdj el sportolni. Nem kell minden nap, elég heti 3-4szer, de szokd meg, és váljon rendszeressé. Kerüld a kenyeret, tésztát, chipset, krumplit, szalonnát, kolbászt, cukros üdítőket.

Igyál sok vizet, zöld teát cukor nélkül, vagy ásványvizet citromosan esetleg gyömbéresen.

Az egészséges kaja lehet finom, és laktató :) Nem kell szenvedni. HA salátát eszel, vágj bele répát, paradicsomot, használj olíva és szezámolajat, fűszereket. Máris finomat eszel. Még talán jobban is fog esni mit a hamburger..

2011. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ha fiú vagy ne vékony hanem izmos akarj lenni..
2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!